Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат Каховського шахового клубу

01.01.1970

З 6 листопада по 11 грудня (щосуботи та щонеділі) в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» проходив 41-й Чемпіонат Каховського шахового клубу. Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради, при організаційній підтримці відділу культури (адміністрації МПК «Меліоратор») та спонсорській підтримці депутата міської ради, голови фракції ВО «Батьківщина» Руслана Романенка.
За більш ніж сорокарічну історію проведення чемпіонатів шахового клубу звання переможців виборювали 19 шахістів. Найбільш титуловані з діючих спортсменів - чотириразові чемпіони клубу, кандидати у майстри спорту Артур Ралко та Дмитро Кузьоминський. тричі становилися переможцями: майстер ФІДЕ Микола Гриценко, кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович та першорозрядники Павло Стоколос і Віталій Явнюк.
Чемпіонат шахового клубу 2016 року зібрав 32 учасники різного віку з Каховки та Н.Каховки, у т.ч. - вихованці відділення шахів КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради. турнір проводився за швейцарською системою (11 турів) за правилами класичних шахів з контролем часу 1,5 години на партію кожному учаснику. Спортивна боротьба протягом усього турніру була напруженою та безкомпромісною.
У підсумку, здобувши 9 очок з 11-ти можливих, чемпіоном Каховського шахового клубу 2016 року у п’яте став кандидат у майстри спорту Артур Ралко. Друге місце з 8,5 очками здобув КМС Дмитро Кузьоминський, який випередив бронзового призера Валентина Підорич (також набрав 8,5 очок) лише за кращими додатковими показниками.
У заліку серед ветеранів кращі результати показали новокаховчане Михайло Маркін і Володимир Якуба та каховчанин Олег Пільщіков. У жінок кращий результат у каховчанки Євгенії Ралко (6,5 очок). Серед юніорів кращими були шахісти КЗ «ДЮСШ» Владислав Яценко, Денис Здольник та Віолетта Тишковець.
Переможець та призери турніру у загальному заліку та окремих категоріях були нагороджені почесними грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту, а також цінними призами від спонсора.
Федерація шахів м. Каховки висловлює щиру подяку голові фракції ВО «Батьківщина» у міській раді Руслану Романенку за надану спонсорську підтримку для проведення чемпіонату Каховського шахового клубу 2016 року.

О.О.Пільщіков,
головний суддя змагань