UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЧемпіонат Каховки з швидких шахів 2020


05.02.2020

2 лютого в шаховому клубі МПК «Меліоратор» фінішував відкритий Чемпіонат м. Каховки з швидких шахів (рапід) 2020 року. В змаганнях, організованих міською шаховою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради, та при підтримці відділу культури, взяли участь 30 шахістів різного віку з Каховки, Н.Каховки та Каховського району. Серед учасників - три кандидати у майстри спорту з шахів.
Першість у турнірі розігрувалась за швейцарською системою з рейтинговим жеребкуванням (11 турів) та контролем часу 20 хв. на партію кожному учаснику.
За підсумками напруженої та безкомпромісної боротьби за шаховими дошками, звання Чемпіона Каховки з швидких шахів 2020 року виборов кандидат у майстри спорту з Каховки Артур Ралко (10 очок з 11-ти). Срібну нагороду здобув каховчанин, кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (8,5 очок). Одразу двоє претендентів на бронзу набрали однакову кількість очок - по 8, але кращі додаткові показники вивели на призове місце ветерана каховських шахів Олега Пільщікова. Євгенія Ралко (Каховка) - на четвертому місці (цей результат став кращим серед жінок).
У заліку серед ветеранів трійка призерів виглядає наступним чином: І - Володимир Гула (Н.Каховка), ІІ - Всеволод Рябошапка (Каховка), ІІІ - Петро Лозович (Каховка).
серед юних учасників чемпіонату варто відзначити результати вихованців відділення шахів Каховської ДЮСШ Ростислава Надеєва (6,5 очок, 7 місце) та Поліни Бабій (6 очок, 13 місце).
За результатами чемпіонату переможці та призери в різних категоріях були нагороджені медалями та дипломами від організаторів.
За матеріалами ФШМК

Фото: