UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з швидких шахів 2016 року


16.01.2016

З 8 по 10 січня 2016 року в шаховому клубі каховського міського Палацу культури «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат м. Каховки з швидких шахів (рапід) 2016 року. Організатори турніру - Федерація шахів м. Каховки та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради. Змагання відбулись за спонсорської підтримки приватного підприємця Олега Олійника.
В змаганнях взяли участь 29 шахістів з Каховки та Н.Каховки, у т.ч. - 5 кандидатів у майстри спорту, а також юні вихованці відділення шахів Каховського КЗ «ДЮСШ». Першість в чемпіонаті визначалась за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу по 20 хвилин до кінця партії кожному з учасників.
Головна турнірна боротьба точилася між рейтинг-фаворитами - кандидатами у майстри спорту з Каховки Максимом Усановим, Олексієм Ктітором, Артуром Ралком, Дмитром Кузьоминський та Євгенієм Лозовичем. Упродовж перших трьох турів неможливо було визначити одноосібного лідера. Потім особисті зустрічі головних претендентів на нагороди першості вивели у лідери ветерана каховських шахів Євгенія Лозович, який зумів зберегти за собою першу сходинку у турнірній таблиці до закінчення чемпіонату. Таким чином, Євгеній Лозович набрав 8 очок (7 перемог та 2 нічиїх) з 9 можливих та здобув звання «Чемпіон м. Каховки з швидких шахів 2016 року». На другому місці - Дмитро Кузьоминський (7,5 очок), на третьому - Максим Усанов (7 очок), четвертий Артур Ралко з 6,5 очками.
У першості серед ветеранів кращі результати показали:
1 - Володимир Якуба (Н.Каховка)
2 - Валентин Пидорич (Каховка)
3 - Сергій Вітюк (Каховка).
Серед юних учасників чемпіонату кращими результатами відзначились Євгенія Ралко, Віолетта Тишковець, Денис Здольник та Євген Шешеня, яки набрали по 4 очки з 9 можливих.
За підсумками змагань переможець та призери чемпіонату були нагороджені медалями, дипломами та призами від організаторів та спонсора змагань.

О.Пільщіков,
головний суддя змагань