Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат Каховки з шашок-64 серед паралімпійців.

06.03.2018

В перший день весни в приміщенні КЗ «Каховський геріатричний пансіонат» відбувся чемпіонат Каховки з шашок-64 серед спортсменів з обмеженими функціональними можливостями. Організатори заходу: Каховська філія регіонального центру «Інваспорт», відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при підтримці адміністрації КЗ «Каховський геріатричний пансіонат».
    12 учасників змагались за круговою системою. За результатами змагань перше місце у загальному заліку та звання Чемпіона міста з шашок-64 виборола Вєхова Лариса, друге місце посів Таберко Микола, третє місце - Кравченко Петро. У заліку серед жінок перше місце посіла Подаляко Валентина. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а чемпіон міста - почесним кубком від організаторів.