UKR
Неділя 23 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з шашок-64.


31.01.2017

28-29 січня 2017 року на базі МПК «Мелiоратор» вiдбувся Чемпiонат мiста Каховки по шашкам-64 (класична гра) 2017 року. В змаганнях, організованих Каховською міською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці міського відділу культури, взяли участь 20 спортсменів з Каховки, Н.Каховки та Каховського району.
Змагання проходили за швейцарською системою з 9 турiв. За підсумками змагань в загальному рахунку чемпіоном Каховки з шашок-64 2017 року став Володимир Лорiнцев, який набрав 7,5 балів. На II мiсці новокаховчанин Сергій Шевцов (7,0 балів), на ІІІ місці - Віктор Кислий (6,5 балів).
У заліку серед жінок перемогу святкувала малокаховчанка Ольга Мелехiна. На другому місці - Ганна Ковальова, на третьому - Алла Ралко.
Серед ветеранiв переміг Сергій Вiтюк, на другому мiсці - Микола Чепурний, на третьому - Валерій Жук. Серед кадетiв (юнаки та дівчата): I мiсце - Олена  Резнiкова, II мiсце - Валерiя Фiнадеeва, ІII мiсце - Олександра Зеленяк.
Переможцi та призери нагородженi грамотами, медалями та цінними призами від організаторів.