UKR
Середа 19 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з шашок


02.03.2016

27 лютого 2016 року в приміщенні міського Палацу культури «Меліоратор» відбувся Чемпіонат м. Каховки з шашок-64 (швидка гра) 2016 року. Організатори змагань - відділ у справах молоді та спорту спільно з Каховською міською шашковою Федерацією при підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор».
В турнірі взяли участь 19 шашкістів нашого міста. Першість розігрувалась за швейцарською системою у 7 турів (контроль часу - 10 хв. кожному з учасників до кінця партії). За підсумками змагань чемпіоном міста з швидких шашок 2016 року вперше став Дмитро Бенюк, який набрав 12 очок з 14 можливих. на другому місці - Сергій Вітюк (10 очок), на третьому - Євген Марчук (також 10 очок, але гірші додаткові показники). Переможець та призери нагороджені почесними дипломами і медалями відділу у справах молоді та спорту, а також цінними призами Каховської міської шашкової федерації.
Кращий результат серед жінок показала Олена Резнікова, серед спортсменів-ветеранів - Микола Чепурной, серед юнаків та дівчат - Владислав Яценко.

К.Чорнощоков,
головний суддя змагань,
голова правління КМШФ

 

Фото: