UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з шахів (бліц) 2018 року.


09.01.2018

За традицією, новий шаховий сезон в Каховці розпочався змаганнями відкритого Чемпіонату міста з шахів (бліц). Турнір, організований Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці відділу культури міської ради, проходив 6 та 8 січня 2018 року в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор». В ньому взяли участь 25 шахістів з Каховки та Н.Каховки. У першій ігровий день всі учасники були розподілені на три групи, в яких виборювали путівки до фіналу. До фінального етапу вийшли дванадцять найкращих спортсменів за результатами групового етапу.
У підсумку чемпіоном Каховки з шахів (бліц) 2018 року став кандидат у майстри спорту з Каховки Максим Усанов (19,5 очок). Срібний призер - кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (Каховка; 18,5 очок), бронзовий - Володимир Єгоров (Н.Каховка; 15,5 очок).
У заліку серед ветеранів кращим став новокаховчанин першорозрядник Володимир Грушковський (15 очок), на другому та третьому місці каховчане - кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович (14 очок) та першорозрядник Всеволод Рябошапка (10,5 очок).
Переможці та призери змагань нагороджені медалями та дипломами від організаторів.