UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з шахів (бліц) 2017 року


12.01.2017

Шаховий сезон в Каховці розпочався змаганнями відкритого Чемпіонату міста з блискавичних шахів (бліц), який відбувся 8-9 січня 2017 року в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор». Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради при організаційній підтримці адміністрації МПК «Меліоратор» відділу культури.
В змаганнях взяли участь 16 шахістів, у т.ч. - 2 кандидати у майстри спорту. Першість розігрувалась у два етапи - півфінали та фінал. Учасники грали у два кола з контролем часу 5 хвилин кожному учаснику до кінця партії.
За підсумками змагань чемпіоном Каховки з блискавичних шахів 2017 року став кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (21 очко з 22-х можливих). Срібний призер чемпіонату - кмс Євгеній Лозович (15,5 очок), бронзовий - Леонід Яровий (14,5 очок). За крок до призерів з результатом 13,5 очок зупинилась Євгенія Ралко.
У заліку серед ветеранів:
І місце - Віталій Явнюк (12,5 очок)
ІІ місце - Олег Пільщіков (12 очок)
ІІІ місце - Всеволод Рябошапка (11,5 очок).
Переможці та призери чемпіонату в загальному заліку та заліку серед ветеранів були нагороджені почесними грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту міської ради.