Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат Каховки з шахів 2017 року.

31.03.2017

З 12 березня в шаховому клубі МПК «Меліоратор» проходить черговий 56-й Чемпіонат м. Каховки з шахів 2017 року. Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці адміністрації МПК «Меліоратор» відділу культури. Турнір проходить за фінансової підтримки фонду Ігоря Хомінця «Знай більше!».
В змаганнях беруть участь 12 кращих шахістів, які розігрують першість за коловою системою. Ігрові дні субота (з 14.00) та неділя (з 10.00). Серед учасників: міжнародний майстер Юлія Зінкевич, кандидати у майстри спорту Олена Маковецька, Олексій Ктітор, Дмитро Кузьоминський, Євгеній Лозович, Артур Ралко та шість першорозрядників.
На сьогоднішній день зіграно 5 турів. У групі шахістів, які лідирують в чемпіонаті знаходяться Ю.Зінкевич, О.Ктітор, А.Ралко, Є.Лозович та О.Маковецька. Чемпіонат набирає обертів і вся головна боротьба за чемпіонський титул ще попереду. Завершиться чемпіонат 17 квітня.