UKR
Субота 19 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2018/2019


08.01.2019

8 січня 2019 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради (вул. Ф.Гаєнко, 6а) розпочинається друге коло ХІІІ відкритого Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу сезону 2018/2019:

КАЛЕНДАР
відкритого ХІІІ-го Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019

ДРУГЕ КОЛО


Х ТУР (08.01.2019)
Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - ДЮСШ-1
18:10 - Інтер - Олімпієць
18:50 - Сіріус - Опентек
19:30 - Цунамі - Вулкан

ВИЩА ЛІГА.VІІІ ТУР (10.01.2019)
17:30 - Вінстайл - Старт
18:10 - Спартак - Малокаховка
18:50 - Екліпс - Голландець
19:30 - Фаворит - ЕККО

ХІ ТУР (13.01.2019)
Перша ліга

10:00 - ДЮСШ-2 - Олімпієць
10:40 - Опентек - Інтер
11:20 - Вулкан - Сіріус
12:00 - Атлетик - Цунамі

ВИЩА ЛІГА. ІХ ТУР (13.01.2019)
12.40 - Фаворит - Старт
13.20 - Голландець - Спартак
14.00 - ЕККО - Екліпс
14.40 - Малокаховка - Вінстайл

ХІІ ТУР (15.01.2019)
Перша ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - Опентек
18:10 - ДЮСШ - 1-Олімпієць
18:50 - Інтер - Вулкан
19:30 - Сіріус - Атлетик

ВИЩА ЛІГА. Х ТУР ( 17.01.2019)
17:30 - Старт - Малокаховка
18:10 - Вінстайл - Голландець
18:50 - Фаворит - Екліпс
19:30 - Спартак - ЕККО 

ВИЩА ЛІГА. ХІ ТУР (20.01.2019)
10:00 - Екліпс - Спартак
10.40 - Голландець - Старт
11:20 - ЕККО - Вінстайл
12:00 - Малокаховка - Фаворит

Перша ліга. ХІІІ ТУР ( 20.01.2019)
12:40 - ДЮСШ-2 - Вулкан
13:20 - ДЮСШ-1 - Опентек
14:00 - Атлетик - Інтер
14:40 - Цунамі - Сіріус

ХІV ТУР (22.01.2019)
Перша ліга
17:30 - ДЮСШ-2 - Атлетик
18:10 - ДЮСШ-1 - Вулкан
18:50 - Інтер - Цунамі
19:30 - Олімпієць - Опентек

ВИЩА ЛІГА. ХІІ ТУР (24.01.2019)
17:30 - Фаворит - Спартак 
18:10 - Вінстайл - Екліпс
18:50 - Старт - ЕККО
19:30 - Малокаховка - Голландець

ХV ТУР (27.01.2019)
Перша ліга
10:00 - ДЮСШ-2 - Цунамі
10:40 - Атлетик - ДЮСШ-1
11:20 - Сіріус - Інтер
12:00 - Вулкан - Олімпієць

ВИЩА ЛІГА. ХІІІ ТУР (27.01.2019)
12:40 - Голландець - Фаворит
13:20 - Вінстайл - Спартак
14:00 - Екліпс - Старт
14:40 - ЕККО - Малокаховка

ХVІ ТУР (29.01.2019)
Перша ліга

17:30 - Сіріус - ДЮСШ-2
18:10 - ДЮСШ-1 - Цунамі
18:50 - Олімпієць - Атлетик
19:30 - Опентек - Вулкан

ХVІІ ТУР (31.01.2019)
Перша Ліга

17:30 - ДЮСШ-2 - Інтер
18:10 - Сіріус - ДЮСШ-1
18:50 - Атлетик - Опентек
19:30 - Цунамі - Олімпієць

ХVІІІ ТУР (03.02.2019)
Перша ліга

10.00 - Інтер - ДЮСШ -1
10.40 - Атлетик - Вулкан
11.20 - Опентек - Цунамі
12:00 - Олімпієць - Сіріус
12:40 - Нагородження учасників ПЕРШОЇ ЛІГИ
ВИЩА ЛІГА. ХІV ТУР (03.02.2019)
13:00 - Фаворит - Вінстайл
13:40 - Старт - Спартак
14:20 - Малокаховка - Екліпс
15:00 - Голландець - ЕККО
15:40 - Нагородження учасників ВИЩОЇ ЛІГИ

 

Фото: