UKR
Неділя 22 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2016/2017.


06.01.2017

3 та 5 січня 2017 року відбулись останні матчі першого кола відкритого Чемпіонату міста Каховки з футзалу у Першій лізі:

 

VІІІ ТУР (03.01.2017)

Перша ліга

ДЮСШ – Олімпієць – 3:7

Інтер – Сіріус – 1:5

Екліпс – Факел – 15:0

Цунамі – Скіф – 7:4

 

ІХ ТУР (05.01.2017)

Перша ліга

Скіф – Атлант – 7:5

Сіріус – Екліпс – 0:5

Факел – Цунамі – 4:11

Олімпієць – Інтер - 2:0

 

Турнірна таблиця у Першій лізі після І кола виглядає наступним чином:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Екліпс (Каховка)

-X-

2:1

5:0

3:2

4:3

5:6

3:1

5:2

15:0

8

7

0

1

42

15

+27

21

2. Олімпієць (Каховка)

1:2

-X-

2:1

2:3

5:3

5:1

2:0

7:3

5:0

8

6

0

2

29

13

+16

18

3. Сіріус (Каховка)

0:5

1:2

-X-

5:3

1:1

4:3

5:1

6:5

5:2

8

5

1

2

27

22

+5

16

4. Атлант (Каховка)

2:3

3:2

3:5

-X-

2:2

5:7

6:3

13:0

6:1

8

4

1

3

40

23

+17

13

5. Цунамі (Каховка)

3:4

3:5

1:1

2:2

-X-

7:4

6:2

2:2

11:4

8

3

3

2

35

24

+11

12

6. Скіф (Каховка)

6:5

1:5

3:4

7:5

4:7

-X-

1:0

8:4

3:4

8

4

0

4

33

34

-1

12

7. Інтер (Каховка)

1:3

0:2

1:5

3:6

2:6

0:1

-X-

4:2

4:2

8

2

0

6

15

27

-12

6

8. ДЮСШ (Каховка)

2:5

3:7

5:6

0:13

2:2

4:8

2:4

-X-

5:3

8

1

1

6

23

48

-25

4

9. Факел (Каховка)

0:15

0:5

2:5

1:6

4:11

4:3

2:4

3:5

-X-

8

1

0

7

16

54

-38

3

 

Кращі бомбардири у Першій лізі:

Гравець

Команда

Голи

Круковський

Цунамі (Каховка)

20

Кривич

Екліпс (Каховка)

11

Калашян

Скіф (Каховка)

11

Рубець

Екліпс (Каховка)

9

Фомін

Атлант (Каховка)

9

Малишенко

Сіріус (Каховка)

8

Качур

Екліпс (Каховка)

7

 

Календар найближчих матчів чемпіонату (всі матчі проходять в спортзалі КЗ «ДЮСШ» (вул. Ф.Гаєнко, 6-а):

Х ТУР

Перша ліга (10.01.2017)

17:30 – ДЮСШ - Інтер

18:10 – Олімпієць - Екліпс

18:50 – Сіріус - Цунамі

19:30 – Факел - Атлант

ХI ТУР

Перша ліга (12.01.2017)

17:30 – Екліпс - ДЮСШ

18:10 – Цунамі - Олімпієць

18:50 – Атлант - Сіріус

19:30 – Скіф - Факел

VIII ТУР

Вища ліга (15.01.2017)

10:00 - Вінстайл - Таврія

10:40 - Смак Перемоги-Голландець

11:20 -Старт-Зеніт

12:00 - ЕККО - Спартак

ХІI ТУР

Перша ліга (15.01.2017)

12:40 – ДЮСШ - Цунамі

13:20 – Інтер - Екліпс

14:00 – Олімпієць - Атлант

14:40 – Сіріус - Скіф