UKR
Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2016/2017.


01.01.1970

Минулого тижня матчами другого кола продовжились змагання відкритого Чемпіонату міста Каховки з футзалу сезону 2016/2017 серед команд Вищої та Першої ліги:

Х ТУР, Перша ліга (10.01.2017)

ДЮСШ – Інтер – 1:9

Олімпієць – Екліпс – 1:0

Сіріус – Цунамі – 2:2

Факел – Атлант – 3:7

 

ХI ТУР, Перша ліга (12.01.2017)

Екліпс – ДЮСШ – 5:6

Цунамі – Олімпієць – 3:2

Атлант – Сіріус – 2:4

Скіф – Факел – 8:5

 

VIII ТУР, Вища ліга (15.01.2017)

Вінстайл Таврія – 1:1

Смак Перемоги – Голландець – 2:6

Старт - Зеніт – 3:4

ЕККО Спартак – 6:3

 

Турнірна таблиця у Вищій лізі (після 8 туру):

 

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. ЕККО (Каховка)

-X-

4:2

2:2

5:2

2:2

5:2

2:1,

6:3

2:1

8

6

2

0

28

15

+13

20

2. Голландець (Н.Каховка)

2:4

-X-

3:2

0:3

3:2

7:3

4:2

3:2,

6:2

8

6

0

2

28

20

+8

18

3. Вінстайл (Каховка)

2:2

2:3

-X-

3:2

4:2,

1:1

4:2

4:2

8:3

8

5

2

1

28

17

+11

17

4. Старт (Каховка)

2:5

3:0

2:3

-X-

4:3

6:1,

3:4

6:2

6:3

8

5

0

3

32

21

+11

15

5. Таврія (Н.Каховка)

2:2

2:3

2:4,

1:1

3:4

-X-

6:3

8:3

4:3

8

3

2

3

28

23

+5

11

6. Зеніт (Каховка)

2:5

3:7

2:4

1:6,

4:3

3:6

-X-

3:2

0:6

8

2

0

6

18

39

-21

6

7. Спартак (Каховка)

1:2,

3:6

2:4

2:4

2:6

3:8

2:3

-X-

5:4

8

1

0

7

20

37

-17

3

8. Смак перемоги (Малокаховка)

1:2

2:3,

2:6

3:8

3:6

3:4

6:0

4:5

-X-

8

1

0

7

24

34

-10

3

 

Кращі бомбардири у Вищій лізі (після 8 туру):

Гравець

Команда

Голи

Комягін Ю.

ЕККО (Каховка)

13

Василенко

Старт (Каховка)

12

Богданов

ЕККО (Каховка)

9

Пуляєв Б.

Зеніт (Каховка)

9

Ратушний

Старт (Каховка)

8

Гайдаєнко

Вінстайл (Каховка)

7

Масюткин

Таврія (Н.Каховка)

7

Колосов

Таврія (Н.Каховка)

7

Горбачов

Голландець (Н.Каховка)

6

Загорулько

Смак перемоги (Малокаховка)

6

Кузнєцов Д.

Вінстайл (Каховка)

6

Лілик

Вінстайл (Каховка)

6

Цой

Вінстайл (Каховка)

6

Турнірна таблиця у Першій лізі (після 12 туру):

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Олімпієць (Каховка)

-X-

1:2,

1:0

2:1

5:3,

2:3

5:1

2:3,

4:2

2:0

7:3

5:0

11

8

0

3

36

18

+18

24

2. Екліпс (Каховка)

2:1,

0:1

-X-

5:0

4:3

5:6

3:2

3:1,

4:3

5:2,

5:6

15:0

11

8

0

3

51

25

+26

24

3. Сіріус (Каховка)

1:2

0:5

-X-

1:1,

2:2

4:3,

3:4

5:3,

4:2

5:1

6:5

5:2

11

6

2

3

36

30

+6

20

4. Цунамі (Каховка)

3:5,

3:2

3:4

1:1,

2:2

-X-

7:4

2:2

6:2

2:2,

10:3

11:4

11

5

4

2

50

31

+19

19

5. Скіф (Каховка)

1:5

6:5

3:4,

4:3

4:7

-X-

7:5

1:0

8:4

3:4,

8:5

10

6

0

4

45

42

+3

18

6. Атлант (Каховка)

3:2,

2:4

2:3

3:5,

2:4

2:2

5:7

-X-

6:3

13:0

6:1,

7:3

11

5

1

5

51

34

+17

16

7. Інтер (Каховка)

0:2

1:3,

3:4

1:5

2:6

0:1

3:6

-X-

4:2,

9:1

4:2

10

3

0

7

27

32

-5

9

8. ДЮСШ (Каховка)

3:7

2:5,

6:5

5:6

2:2,

3:10

4:8

0:13

2:4,

1:9

-X-

5:3

11

2

1

8

33

72

-39

7

9. Факел (Каховка)

0:5

0:15

2:5

4:11

4:3,

5:8

1:6,

3:7

2:4

3:5

-X-

10

1

0

9

24

69

-45

3

 

Кращі бомбардири у Першій лізі (після 12 туру):

Гравець

Команда

Голи

Круковський

Цунамі (Каховка)

22

Калашян

Скіф (Каховка)

16

Кривич

Екліпс (Каховка)

14

Малишенко

Сіріус (Каховка)

12

Пенезов

Атлант (Каховка)

10

Фомін

Атлант (Каховка)

10

Рубец

Екліпс (Каховка)

9

Качур

Екліпс (Каховка)

7

Мовчан К.

Факел (Каховка)

7

Соха

Атлант (Каховка)

7

 

Календар найближчих матчів чемпіонату (всі матчі проходять в спортзалі КЗ «ДЮСШ» (вул. Ф.Гаєнко, 6-а):

ХІІI ТУР, Перша ліга (17.01.2017)

17:30 – Цунамі - Інтер

18:10 – Атлант - ДЮСШ

18:50 – Скіф - Олімпієць

19:30 - Факел - Сіріус

ІХ ТУР, Вища ліга (19.01.2017)

17:30 – Голландець - Вінстайл

18:10-Зеніт – Смак Перемоги

18:50-Спартак - Старт

19:30-Таврія - ЕККО

ХІV ТУР, Перша ліга (22.01.2017)

10:00 – ДЮСШ - Скіф

10:40 – Олімпієць - Факел

11:20 – Інтер - Атлант

12:00 – Екліпс - Цунамі

Х ТУР, Вища ліга (22.01.2017р.)

12:40 - Таврія - Голландець

13:20 - Вінстайл - Зеніт

14:00 - Смак Перемоги - Спартак

14:40 - ЕККО - Старт