UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2017/2018


26.12.2017

В спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради тривають змагання Чемпіонату міста з футзалу 2017/2018 серед команд Вищої ліги та Першості містка з футзалу 2017/2018 серед команд Першої ліги. Результати матчів 3 та 4 турів, що відбулися цього тижня:

3 ТУР (17.12.2017)

Вища ліга

Старт – Смак перемоги – 7:3

Спартак – Голандець – 2:5

Котельщик – ЕККО – 2:3

Вінстайл – Тітан – 4:3

Перша ліга

Опентек – Вулкан – 1:1

Факел – Екліпс – 1:6

Інтер – Олімпієць – 1:3

Дніпро – ДЮСШ-1 – 3:2

Сіріус – ДЮСШ-2 – 3:3

4 ТУР (19.12.2017)

Перша ліга

ДЮСШ-2 – Дніпро – 3:3

ДЮСШ-1 – Інтер – 1:3

Олімпієць – Факел – 7:3

Екліпс – Опентек – 2:4

Вулкан – Сіріус – 2:2

Вища ліга (21.12.2017)

Тітан - Старт – 3:9

ЕККО – Вінстайл – 5:3

Голандець – Котельщик – 8:3

Смак Перемоги – Спартак - 2:3

 

Таблиця Чемпіонату м. Каховки з футзалу 2017/2018. Вища ліга (після 4 туру)

 

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Голандець (Н.Каховка)

4

3

1

0

21

12

+9

10

2. ЕККО (Каховка)

4

3

1

0

18

12

+6

10

3. Старт (Каховка)

4

2

2

0

22

12

+10

8

4. Спартак (Каховка)

4

2

0

2

15

17

-2

6

5. Вінстайл (Каховка)

4

2

0

2

15

16

-1

6

6. Титан (Чорнянка)

4

1

1

2

18

22

-4

4

7. Котельщик (Каховка)

4

0

1

3

14

23

-9

1

8. Смак перемоги (Малокаховка)

4

0

0

4

11

20

-9

0

 

Першість Каховки з футзалу 2017/2018. Перша ліга (після 7 туру)

 

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Олімпієць

4

4

0

0

19

7

+12

12

2. Екліпс

4

3

0

1

17

7

+10

9

3. ДЮСШ-1

4

2

0

2

10

7

+3

6

4. Інтер

4

2

0

2

9

11

-2

6

5. Факел

4

2

0

2

11

16

-5

6

6. Вулкан

4

1

2

1

9

9

0

5

7. Опентек

4

1

1

2

8

11

-3

4

8. Дніпро

4

1

1

2

8

12

-4

4

9. Сіріус

4

0

2

2

9

13

-4

2

10. ДЮСШ-2

4

0

2

2

8

15

-7

2

 

У неділю 24 грудня відбудуться матчі 5 туру. До вашої уваги розклад недільних матчів:

Перша ліга

10:00 - Дніпро - Сіріус

10:40 - Інтер – ДЮСШ-2

11:20 - Факел – ДЮСШ-1

12:00 - Опентек - Олімпієць

12.40 - Екліпс - Вулкан

Вища ліга

13:20 - Спартак - Старт

14:00 - Котельщик – Смак перемоги

14:40 - Вінстайл - Голандець

15:20 - ЕККО - Тітан