UKR
Неділя 24 Червня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2017/2018


02.01.2018

Напередодні новорічних свят в спортзалі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради відбулись матчі 6 туру відкритого ХІІ Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу сезону 2017/2018 серед команд Вищої та Першої ліги:

26.12.2017. Перша ліга

 

ДЮСШ-2 – Факел – 6:9

Опентек – ДЮСШ-1 – 5:1

Вулкан – Дніпро – 5:2

Олімпієць – Екліпс – 4:2

Сіріус – Інтер – 4:5

Турнірна таблиця після 6 туру:

 

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Олімпієць

6

6

0

0

26

10

+16

18

2. Екліпс

6

4

0

2

21

12

+9

12

3. Факел

6

4

0

2

32

29

+3

12

4. Інтер

6

3

1

2

17

18

-1

10

5. Вулкан

6

2

2

2

15

13

+2

8

6. Опентек

6

2

1

3

14

15

-1

7

7. ДЮСШ-1

6

2

0

4

18

24

-6

6

8. Дніпро

6

1

2

3

13

20

-7

5

9. Сіріус

6

0

3

3

16

21

-5

3

10. ДЮСШ-2

6

0

3

3

17

27

-10

3

Кращі бомбардири:

Маміч

Факел

17

Гребенюк

Опентек

9

Комарницький

Олімпієць

8

Кривич

ДЮСШ-2

8

 

28.12.2017. Вища ліга

 

Смак перемоги (Малокаховка) – Вінстайл – 4:5

Титан (Чорнянка) – Спартак – 6:7

Голандець (Н.Каховка) – ЕККО – 2:5

Старт – Котельщик – 3:4

Турнірна таблиця після 6 туру:

 

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. ЕККО (Каховка)

6

5

1

0

25

15

+10

16

2. Старт (Каховка)

6

3

2

1

31

18

+13

11

3. Голандець (Н.Каховка)

6

3

2

1

25

19

+6

11

4. Вінстайл (Каховка)

6

3

1

2

22

22

0

10

5. Спартак (Каховка)

6

3

0

3

24

29

-5

9

6. Котельщик (Каховка)

6

2

1

3

27

31

-4

7

7. Титан (Чорнянка)

6

1

1

4

25

31

-6

4

8. Смак перемоги

(Малокаховка)

6

0

0

6

20

34

-14

0

Кращі бомбардири:

Василенко

Старт (Каховка)

16

Черній

Голандець (Н.Каховка)

11

Єгоров

Спартак (Каховка)

11

Колосов

Титан (Чорнянка)

10

Комягін Ю.

ЕККО (Каховка)

10

 

Календар матчів наступного 7 туру:

02.01.2018.Перша ліга

17:30 - Опентек - ДЮСШ-2

18:10 - ДЮСШ-1 - Екліпс

18:50 - Олімпієць - Вулкан

19:30 - Інтер - Дніпро

20:10 - Факел - Сіріус

04.01.2018.Вища ліга

17:30 - ЕККО – Смак перемоги

18:10 - Голандець - Титан

18:50 - Вінстайл - Старт

19:30 - Котельщик - Спартак