Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат Херсонської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017 року.

09.03.2017

5 березня стартував чемпіонат Херсонської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017 року. 24 команди надали заявки на участь у Чемпіонаті області з футзалу 2017 року (минулого року - двадцять одна). Двадцять з них стартували у групових турнірах, що відбулися 5 березня в Каховці, Скадовську, Генічеську та с. Архангельському Високопільського району (по п’ять у кожній групі).
Учасниками зональних змагань, що проходили в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради, стали команди «Вінстайл» (Каховка), «Голландець» (Н. Каховка), «Колос» (Чорнянка), «Репаблік» (Херсон) та «Адреналін» (Херсон). Боротьбу за дві путівки до півфінальної стадії чемпіонату команди вели за коловою системою. За підсумками змагань перше місце у підгрупі та путівку до півфіналу виборола каховська команда «Вінстайл» (9 очок, 3 перемоги та 1 поразка). Другу путівку до наступного етапу завоювала команда «Голландець» (Н.Каховка), яка також набрала 9 очок, але поступилася каховчанам в очному поєдинку.
Іншими переможцями групових турнірів та учасниками півфінальних змагань стали «Тарпан» (Нижні Сірогози), «Азовець» (Генічеськ), «ФГ Сошенко» (Улянівка Скадовського району), «Оптіма» (Херсон), «Ентузіаст» (Нововоронцовка), АФК (Архангельське). До них приєднаються чотири кращі колективи за рейтингом минулорічного сезону: херсонські "Стелс", "Батьківщина", "Динамо-Заїр" та "SW".
      Три півфінальні турніри відбудуться 12 березня в Каховці (початок змагань о 09.30 в спортзалі КЗ «ДЮСШ» (вул. Ф.Гаєнко, 6а), Скадовську та Херсоні.