П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат Херсонської області з футболу

17.05.2017

13 травня на футбольних полях Херсонщини відбулись матчі 5 туру Чемпіонату Херсонської області з футболу 2017 року серед аматорських команд. Нагадаємо, що в звітному чемпіонаті наше місто представляють дві команди – «Спортивний клуб «Каховка» та «Дніпро» (Каховка).

У п’ятому турі футболісти СК «Каховка», яких тренує Дмитро Кузнєцов, на своєму полі на стадіоні «Олімпійський» приймали аутсайдера змагань – нововоронцовський «Ентузіаст» - та «розтрощили» суперника з рахунком 9:2. М’ячі в складі каховчан забивали: Віктор Адаменко, Євген Гулевський (двічі), Євген Стецюк (двічі), Дмитро Кузнєцов, Дінасій Бурковський, Ігор Цибатий (двічі) та Олександр Феденков. Варто зазначити, що команду гостей підвів голкіпер, якого було видалено з поля на 30-й хвилині першого тайму за «фол останньої надії» при рахунку 2:0 на користь СК «Каховка». А так, як у команди «Ентузіаст» не було другого воротаря, то у ворота довелось до кінця матчу захищати польовому гравцю. Цією перемогою каховчане дещо поліпшили своє турнірне становище після невиразного виступу у перших турах чемпіонату.

Не зовсім вдало поки виступає минулорічний срібний призер обласної футбольної першості – каховський «Дніпро». Команда під керівництвом Юрія Окула у міжсезоння зазнала значних кадрових втрат, тому фактично триває становлення нового колективу. каховчане грали на виїзді в с. Чорнобаївка проти місцевого «Колосу» та поступились з рахунком 0:2.

Інші матчі пятого туру завершились так:

«Титан» (Чорнянка) - «Колос» (ОТГ Асканія-Нова) – 1:2

МФК «Кристал» (Херсон) - «Фортуна» (Чулаківка) – 5:0

«Меліоратор» (Камянка) - «Дружба» (Новомиколаївка) – 2:3

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 5 туру виглядає наступним чином:

20 травня відбудуться матчі 6 туру Чемпіонату області:

«Дніпро» (Каховка) - «Титан» (Чорнянка) – матч відбудеться на каховському стадіоні