Чемпіонат Херсонської області з футболу (5 тур)

Суддівська бригада: І. Пасхал, Д. Карпенко, І. Пшик (усі Херсон)

«Авангард»: Міхайленко, Колчинський (Ратушний, 70), Горбачов, Кушнір (Волков, 90), Лілик, Кузнецов, Прихна, Кривич (Поплєвічов, 61), Савчук, Соколан, Петришин.

«Дружба»: Афанасов, Співаков, Є. Бесєда, Сулімовський, Гришко (М. Бесєда, 87), Снитко, Плітіков (Кучерявий, 72), Штепа, Гривенець, Бондарук, Мазуренко (Помігалов, 65).

Голи: Д. Кузнецов (83) – О. Мазуренко (19), А. Бондарук (40).

Попереджені: Прихна (63), Лілик (78) – Мазуренко (12),Бондарук (36), Політіков (36), Співаков (76), Снитко (58).

Цей матч був центральним у п’ятому турі. Адже «Дружба» їхала у Каховку лідером. А авангардівці, що посідали третє місце, ще мали «зуба» на новомиколаївців, за програш у фіналі цьогорічного Кубка області. Однак, у першому таймі більш результативно зіграли гості. Граючи за вітром, вони діяли у нападі гостріше. На 19 хвилині Сергій Снітко вже падаючи віддав пас між двома захисниками на Мазуренка. Каховські захисники дали змогу Олексію просунутися вперед і нанести точний удар. Другий м’яч господарі пропустили за п’ять хвилин до перерви. Відзначився Андрій Бондарук. Каховці між цими двома голами мали кілька слушних моментів для взяття воріт новомиколаївців. Однак, їх підводила низька виконавча майстерність. Був момент у середині тайму, коли принаймні п’ять гравців «Авангарду» знаходячись у штрафному майданчику «Дружби» наносили поспіль удари по воротах. Але потрапляли у захисників, поки смугастий не опинився у руках воротаря. Після відпочинку авагардівці більше володіли ініціативою, більше атакували, створивши кілька слушних моментів. Хоча навіть опиняючись віч-на-віч з голкіпером «Дружби» не могли його переграти. Було видно, що молодим футболістам господарів ще не вистачає майстерності і звісно досвіду. І все ж м’яч одного разу затріпотів у сітці воріт гостей. А відзначився тут Дмитро Кузнецов. Перемога з рахунком 2:1, дозволила «Дружбі» залишитися лідером чемпіонату.

«Таврія» (Нова Каховка) – «Мир» (Горностаївка) – 0:5 (0:3)

06.06.15. м.Нова Каховка, стадіон «Енергія».

Суддівська бригада: І. Макаренко, В. Фірманчук, Д. Постолюк (усі Херсон)

Голи: І. Доценко (21, 30), О. Муковозов (67, 90) – А. Ганчук (32, автогол)

СК «Чорнянка» (Чорнянка) – «Колос» (Хлібодарівка) – 0:1

06.06.15. с.Чорнянка, Каховський район, стадіон «Колос»

Суддівська бригада: М. Карп’юк, С. Марулін (обоє Нова Каховка), Є.Авраменко (Берислав.)

Гол: А. Мясніков (15)

Турнірна таблиця

М Команда                                            І      В      Н      П       М        О

1. «Дружба»                                          5      3       1      1     10 – 7    10

2. «Колос»                                            4      3       0       1      9 – 5      9

3. «Мир»                                               4       2       2      0    11 – 4      8

4. «Авангард»                                     4       1       2      1      6 – 6      5

5. «Вікторія»                                         4       1       1      2      7 – 8      4

6. «Чорнянка»                                      3       0       1      2      3 – 5      1

7. «Таврія»                                           4        0       1     3     3 – 14      1