Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Чемпіонат Херсонської області з футболу 2015

17.08.2015

У суботу, 15 серпня, продовжив свій біг чемпіонат області з футболу. Після того, як «Мир» з Горностаївки Новотроїцького району знявся зі змагань і перейшов до професіоналів, у турнірі бере участь шість команд.

У першому турі другого кола повинно було відбутися три матчі, однак новокаховська «Таврія» не поїхала на гру до Новомиколаївки Високопільського району. Як ходили розмови серед уболівальників, через проблеми з автотранспортом. Тому їй буде зараховано технічну поразку, а «Дружбі» – перемогу і три очки. Інші два матчі були багаті на голи. Причому початок їх розвивався за схожими сценаріями…

«Колос» (Хлібодарівка) – «Вікторія» (Бехтери) – 6:1 (2:1)

с. Хлібодарівка, Чаплинський район. Стадіон «Колос». 18:00. 200 глядачів.

Арбітр: Карп’юк М. (Нова Каховка). Асистенти: Макаренко І., Фірманчук В. (Херсон)

Інспектор: Бербенцев В. (Херсон)

Голи: Маркитан (19), Кирик (36, 55), Свінцицький (65, з пенальті), Черняєв (77), Фурзенко (79) – Страхов (25).

Лідер чемпіонату «Колос» з Хлібодарівки приймав минулорічного чемпіона «Вікторію» з Бехтер, яка вигравши у хлібодарівців в останньому матчі минулого турніру, залишила їх без золотих нагород.

У цьому сезоні «Колос» вже одного разу помстився чемпіону перегравши його у Бехтерах. А цього разу взагалі розтрощив суперника. Хоча протягом першої половини точилася досить рівна гра. Та вже на 19 хвилині Кирило Маркитан зі штрафного надіслав м’яча у праву дев’ятку від воротаря «Дружби». Хоча через шість хвилин Роман Страхов поновив рівновагу, замкнувши політ м’яча після прострілу зі штрафного. Однак на 36 хвилині Кирило Кирик, розігравши м’яча у стінку з партнерами, знову вивів «Колос» вперед. Після відпочинку господарі підсилили тиск на ворота гостей. На 55 хв. Кирик забиває третій м’яч, а ще через десять хвилин Андрій Свінцицький реалізовує пенальті, за гру рукою бехтерівця. Ще два м’ячі у ворота «Вікторії» забили гравці «Колоса», що вишли на замін. На 77 хв. відзначився Павло Черняєв, а на 79 хв. Денис Фурзенко. Отже, 6:1 і хлібодарівці значно наблизилися до чемпіонського звання.

«Авангард» (Каховка) – СК «Чорнянка» – 7:4(4:2)

м. Каховка. Стадіон «Авангард». 18:00. 250 глядачів.

Арбітр: Черноусов С. (Чорнобаївка). Асистенти: Душеіна М., Гладкий С. (обидва з Херсона). Інспектор: Сайченко А. (Нова Каховка)

Голи: Штанько (19), Осінін (32), Жавко (35, 57), Соколан (37, 48, 63) – Скоров (24), Воронюк (41), Стецюк (74), Грабець (82).

Авангардівці добре пам’ятали, яким не зручним суперником у цьому сезоні для них є чорнявці. Підсиливши за літню перерву склад, особливо у нападі, вони з перших хвилин налаштувалися на взяття воріт гостей. І перший м’яч забили на 19 хв., коли після подачі кутового м’яч скинули Владу Штанько і він головою метрів з чотирнадцяти переправив плямистого під дальню від голкіпера штангу. Та на 24 хв. Максим Скоров зі штрафного поновив рівновагу. На 32 хв. Дмитро Осінін прорвався лівим флангом і сходу, метрів з двадцяти пробив і потрапив у верхній кут воріт. Господарі не зупинилися на досягнутому, протягом п’яти хвилин довівши рахунок до 4:1. Це відзначилися Вадим Жовко та Євген Соколан. Та останнє слово у першій половині зустрічі було за Ігорем Воронюком.

Після перерви знову вдало зіграли Соколан та Жовко, які на двох забили ще три м’ячі. Причому Соколан відзначився у цьому поєдинку хет-триком. Коли справу було зроблено, тренери «Авангарду» дали пограти резервістам, чим і скористалися футболісти СК «Чорнянки», забивши два м’ячі (Стецюк, 74 та Грабець, 82). Тим самим скоротивши рахунок до не дуже розгромного. Після цієї перемоги каховці помінялися місцями з чорнянцями, вийшовши на третю сходинку у турнірній таблиці.

«Дружба» (Новомиколаївка) – «Таврія» (Нова Каховка) – +:-.

с. Новомиколаївка, Високопільський район. Стадіон «Дружба». 18:00.

Арбітр: Повх Р. (Каховка). Асистенти: Орел В., Левчук Д. (обидва з Нововоронцовки)

Інспектор: Білан В. (Нововоронцовка).