Середа 15 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат Херсонської області з блискавичних та швидких шахів

12.02.2020

З 7 по 9 лютого 2020 року в Херсоні відбувся Чемпіонат Херсонської області з блискавичних (бліц0 та швидких (рапід) шахів серед юнаків, дівчат та юніорів до 12, 14, 16, 18 і 20 років. Серед учасників були юні вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради Поліна Бабій, Ростислав Надеєв та Рустам Дідаш на чолі з тренером-викладачем Артуром Ралком.
За підсумками змагань кращий результат серед каховських шахістів показала Поліна Бабій, яка у віковій категорії серед дівчат до 14 років стала срібним призером з блискавичних шахів та бронзовим з швидких шахів. У заліку серед юнаків до 12 років Ростислав Надеєв був шостим з бліцу та четвертим у швидких шахах. У цій же віковій категорії Рустам Дідаш посів восьме місце з бліцу та двадцяте з швидких шахів.