Неділя 17 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат

23.09.2014

З 25 по 30 серпня 2014 року в м. Херсоні проходив черговий Чемпіонат Херсонської області з шахів серед юнаків, дівчат та юніорів (у вікових категоріях до 12, 14, 16, 18, 20 років). Серед учасників – вихованці відділення шахів Каховського КЗ ДЮСШ на чолі з тренером-викладачем Артуром Ралко: кандидат у майстри спорту Надія Салах, першорозрядниці Євгенія Ралко, Олена Рєзнікова та Віолета Тишковець.

За підсумками змагань звання Чемпіонки області у віковій категорії до 20 років здобула Надія Салах, для якої це вже не перший успіх на обласних змаганнях. Нагадаємо що в цьому році Надія ставала «бронзовим» призером Чемпіонату України серед дівчат.

У віковій категорії до 16 років серед дівчат «бронзовою» призеркою обласної першості стала каховчанка Євгенія Ралко. Олена Рєзнікова та Віолета Тишковець посіли у цій віковій категорії шосте та сьоме місця відповідно.

Вітаємо наших шахісток та їх тренера з успіхом на обласних змаганнях!