Четвер 14 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Чемпіонат області з футзалу 2014/2015 серед дівчат

12.01.2015

5 січня 2015 року стартували змагання в обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі у новому році.

У м. Каховка в спортивному залі Каховської ДЮСШ був проведений ІІ тур чемпіонату області з футзалу ХОДЮФЛ серед команд дівчат 1997-2000 років народження.

Після ІІ туру на першому місці у турнірній таблиці команда «Колос-Чорнянка» Каховський район (6 ігор, 6 перемог, 18 очок), на другому місці - ФК «Берислав» Бериславський район (5 ігор, 5 перемог, 15 очок), на третьому – «Спартак» Скадовський район (5 ігор, 5 перемог, 15 очок), на четвертому – «Скіф» Нижньосірогозький район (6 ігор, 3 перемоги, 9 очок), на п’ятому – «Амазонки» Бериславський район (5 ігор, 2 перемоги, 6 очок), на шостому – «Семенівка-Колос» Каховський район (6 ігор, 1 перемога, 3 очки), на сьомому – «Авангард» м. Каховка (5 ігор, 1 перемога, 3 очки), на восьмому місці - «Золота нива» Цюрупинський район (5 ігор, 1 нічия, 4 поразки, 1 очко), на дев’ятому – «Асканія» Чаплинський район (5 ігор, 1 нічия, 4 поразки, 1 очко).

Змагання відбулися за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Каховської ДЮСШ (директор Віктор Чухрай).

ХОДЮФЛ