UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з класичних шахів 2015


04.03.2015

З 25 січня по 1 березня 2015 року в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» проходив фінал 54-го особистого Чемпіонату м. Каховки з класичних шахів 2015 року. Змагання були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, за сприяння адміністрації МПК «Меліоратор» та при фінансовій підтримці депутата Каховської міської ради Ігоря Хомінця.

 В змаганнях традиційно взяли участь кращі 12 шахістів, з яких 4 – кандидати у майстри спорту. Система проведення чемпіонату – колова (в одне коло), з контролем часу 1,5 години до кінця партії кожному з учасників.

Боротьба між учасниками протягом усього турніру точилася напружена та безкомпромісна. Відсоток нічийних партій склав менш, ніж 25%, а більше 75% партій завершилися результативно. Учасники підтвердили свій високий спортивний рівень, у т.ч. рівень теоретичної підготовки, та вміння непогано розбиратися у різноманітних комбінаційних ускладненнях. Але треба зауважити, що у деяких з учасників є проблеми з «ендшпільною» технікою.

Як і передбачалось, головні події у першості розгорнулися на самому фініші турніру. В 11-у турі велике значення мали зустрічі лідерів між собою: Д.Кузьоминський – А.Ралко (1:0), Є. Лозович – А.Олійник (0:1), О.Пільщіков – В.Підорич (0,5:0,5). Результати цих партій вплинули на остаточний результат чемпіонату.

Перше місце та звання Чемпіона м. Каховки з шахів (класична гра) 2015 року завоював кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, який набрав 8,5 очок з 11 можливих. На другому місці – кандидат у майстри спорту Артур Ралко (8 очок), на третьому – кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович (7,5 очок). Непоганий результат також показали ветерани каховських шахів Валентин Підорич та Олег Пільщіков, які здобули відповідно четверте та пяте місце.

Переможець та призери чемпіонату були нагороджені почесними дипломами, медалями та грошовими винагородами, які лауреатам вручили начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та депутат міської ради Ігор Хомінець.