UKR
Вівторок 16 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2017/2018


30.01.2018

На фінішну пряму вийшов відкритий Чемпіонат (першість) м. Каховки з футзалу сезону 2017/2018. З кожним матчем загострюється боротьба за нагороди, як серед команд Вищої ліги, так і серед команд Першої ліги. Минулого тижня відбулись чергові матчі:

23.01.2018. Перша ліга. 13 тур.

Дніпро - ДЮСШ-2 – 4:3

Інтер - ДЮСШ-1 – 4:2

Факел – Олімпієць – 3:5

Опентек – Екліпс – 2:8

Сіріус – Вулкан – 1:3

25.01.2018 Вища ліга. 11 тур.

Спартак – Смак Перемоги – 6:5

Вінстайл – ЕККО – 2:2

Котельщик – Голандець – 2:6

Старт – Титан – 8:0

28.01.2018

Перша ліга. 14 тур

Сіріус – Дніпро – 5:2

ДЮСШ-2 – Інтер – 1:4

ДЮСШ-1- Факел – 1:7

Олімпієць – Опентек – 9:3

Вулкан – Екліпс – 1:2

Вища ліга. 12 тур

Старт – Спартак – 5:2

Смак Перемоги – Котельщик – 6:11

Голандець – Вінстайл – 1:3

Титан – ЕККО – 3:5

 

Турнірна таблиця. Вища ліга (після 12 туру)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. ЕККО (Каховка)

-X-

5:2

3:3,4:8

5:3,2:2

3:2,4:1

7:4,8:3

2:1,5:3

1:3

12

8

2

2

49

35

+14

26

2. Голандець (Н.Каховка)

2:5

-X-

3:3,2:1

2:2,1:3

8:3,6:2

5:2,2:1

4:4

5:4,7:2

12

7

3

2

47

32

+15

24

3. Старт (Каховка)

3:3,8:4

3:3,1:2

-X-

3:2

3:4

6:2,5:2

9:3,8:0

7:3,5:6

12

7

2

3

61

34

+27

23

4. Вінстайл (Каховка)

3:5,2:2

2:2,3:1

2:3

-X-

5:2,5:2

3:6,8:4

4:3,4:2

5:4

12

7

2

3

46

36

+10

23

5. Котельщик (Каховка)

2:3,1:4

3:8,2:6

4:3

2:5,2:5

-X-

4:3

7:7,4:2

9:5,11:6

12

5

1

6

51

57

-6

16

6. Спартак (Каховка)

4:7,3:8

2:5,1:2

2:6,2:5

6:3,4:8

3:4

-X-

7:6

3:2,6:5

12

4

0

8

43

61

-18

12

7. Титан (Чорнянка)

1:2,3:5

4:4

3:9,0:8

3:4,2:4

7:7,2:4

6:7

-X-

5:2,3:1

12

2

2

8

39

57

-18

8

8. Смак перемоги (Малокаховка)

3:1

4:5,2:7

3:7,6:5

4:5

5:9,6:11

2:3,5:6

2:5,1:3

-X-

12

2

0

10

43

67

-24

6

 

Кращі бомбардири (після 12 туру)

Гравець

Команда

Голи

Василенко

Старт (Каховка)

24

Єгоров

Спартак (Каховка)

19

Комягін Ю.

ЕККО (Каховка)

17

Щербина

Котельщик (Каховка)

15

 

 

 

 

 

Турнірна таблиця. Перша ліга (після 14 туру)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Олімпієць

-X-

4:2

3:3

7:3,5:3

3:1,7:5

6:3,1:3

3:0,2:2

3:1,9:3

8:3

4:2

14

11

2

1

65

34

+31

35

2. Екліпс

2:4

-X-

2:1,2:1

6:1,1:2

5:0,4:3

5:3

4:2,6:0

2:4,8:2

6:2

6:2

14

11

0

3

59

27

+32

33

3. Вулкан

3:3

1:2,1:2

-X-

2:4,5:2

2:4

2:2,3:1

5:2

1:1,4:0

6:3

4:2,5:1

14

7

3

4

44

29

+15

24

4. Факел

3:7,3:5

1:6,2:1

4:2,2:5

-X-

4:2

3:4

5:7

3:1,7:1

12:7,7:1

9:6

14

8

0

6

65

55

+10

24

5. Інтер

1:3,5:7

0:5,3:4

4:2

2:4

-X-

5:4

8:0

5:2,3:4

3:1,4:2

3:3,4:1

14

7

1

6

50

42

+8

22

6. Сіріус

3:6,3:1

3:5

2:2,1:3

4:3

4:5

-X-

3:3,5:2

5:0

1:2,6:1

3:3,8:1

14

6

3

5

51

37

+14

21

7. Дніпро

0:3,2:2

2:4,0:6

2:5

7:5

0:8

3:3,2:5

-X-

6:2

3:2,4:3

3:3,4:3

14

5

3

6

38

54

-16

18

8. Опентек

1:3,3:9

4:2,2:8

1:1,0:4

1:3,1:7

2:5,4:3

0:5

2:6

-X-

5:1

6:5

14

4

1

9

32

62

-30

13

9. ДЮСШ-1

3:8

2:6

3:6

7:12,1:7

1:3,2:4

2:1,1:6

2:3,3:4

1:5

-X-

5:0,4:4

14

2

1

11

37

69

-32

7

10. ДЮСШ-2

2:4

2:6

2:4,1:5

6:9

3:3,1:4

3:3,1:8

3:3,3:4

5:6

0:5,4:4

-X-

14

0

4

10

36

68

-32

4

 

Кращі бомбардири (після 14 туру)

Гравець

Команда

Голи

Маміч

Факел

31

Комарницький

Олімпієць

26

Форощук

Вулкан

22

Чудік

Сіріус

18

Качур

Екліпс

16

 

Розклад наступних матчів (всі матчі відбуваються в спортзалі КЗ «ДЮСШ», вул. Ф.Гаєнко, 6а):

30.01.2018. Перша ліга. 15 тур

17:30 - Факел - ДЮСШ - 2

18:10 - ДЮСШ – 1- Опентек

18:50 - Дніпро - Вулкан

19:30 - Екліпс - Олімпієць

20:10 - Інтер - Сіріус

01.02.2018. Вища ліга. 13 тур.

17:30 - Смак Перемоги - ЕККО

18:10 - Старт - Вінстайл

18: 50 - Спартак - Котельщик

19:30 - Титан - Голандець

04.02.2018

Перша ліга. 16 тур

10:00 - ДЮСШ -2 - Опентек

10:40 - Екліпс - ДЮСШ - 1

11:20 - Вулкан - Олімпієць

12:00 - Сіріус - Факел

12:40 - Дніпро - Інтер

Вища ліга. 14 тур

13:20 - Котельщик - Старт

14:00 - Вінстайл - Смак Перемоги

14:40 - Спартак - Титан

15:20 - ЕККО - Голандець

16:00 – церемонія нагородження команд Вищої ліги