UKR
Вівторок 16 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Чемпіонат Каховки з футзалу 2017/2018


15.01.2018

 

Добіг свого екватору відкритий Чемпіонат (Першість) м. Каховки з футзалу сезону 2017/2018. Минулого тижня відбулись чергові матчі змагань у Першій та Вищій лігах, результати яких показали, що боротьба за нагороди загострюється:

09.01.2018. Перша Ліга. 8 тур

ДЮСШ-2 – Екліпс – 2:6

Олімпієць - ДЮСШ-1 – 8:3

Вулкан – Інтер – 2:4

Сіріус – Опентек – 5:0

Дніпро – Факел – 7:5

11.01.2018. Перша ліга. 9 тур

Олімпієць – ДЮСШ-2 – 4:2

ДЮСШ-1 – Вулкан – 3:6

Екліпс – Сіріус – 5:3

Опентек – Дніпро – 2:6

Факел – Інтер – 4:2

14.01.2018.

Перша ліга. 10 тур

ДЮСШ-1 - ДЮСШ-2 – 4:4

Олімпієць – Сіріус – 1:3

Екліпс – Дніпро – 6:0

Опентек – Інтер – 4:3

Вулкан – Факел – 5:2

Вища ліга. 8 тур

Голандець - Смак Перемоги – 7:2

ЕККО – Старт – 4:8

Вінстайл – Спартак – 8:4

Титан – Котельщик – 2:4

Турнірна таблиця. Вища ліга (після 8 туру)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Старт (Каховка)

-X-

3:3,

8:4

3:3

3:2

3:4

6:2

9:3

7:3

8

5

2

1

42

24

+18

17

2. ЕККО (Каховка)

3:3,

4:8

-X-

5:2

5:3

3:2

7:4

2:1

1:3

8

5

1

2

30

26

+4

16

3. Голандець (Н.Каховка)

3:3

2:5

-X-

2:2

8:3

5:2

4:4

5:4,

7:2

8

4

3

1

36

25

+11

15

4. Вінстайл (Каховка)

2:3

3:5

2:2

-X-

5:2

3:6,

8:4

4:3

5:4

8

4

1

3

32

29

+3

13

5. Котельщик (Каховка)

4:3

2:3

3:8

2:5

-X-

4:3

7:7,

4:2

9:5

8

4

1

3

35

36

-1

13

6. Спартак (Каховка)

2:6

4:7

2:5

6:3,

4:8

3:4

-X-

7:6

3:2

8

3

0

5

31

41

-10

9

7. Титан (Чорнянка)

3:9

1:2

4:4

3:4

7:7,

2:4

6:7

-X-

5:2

8

1

2

5

31

39

-8

5

8. Смак перемоги (Малокаховка)

3:7

3:1

4:5,

2:7

4:5

5:9

2:3

2:5

-X-

8

1

0

7

25

42

-17

3

 

Кращі бомбардири (після 10 туру)

Гравець

Команда

Голи

Василенко

Старт (Каховка)

19

Колосов

Титан (Чорнянка)

13

Черній

Голандець (Н.Каховка)

13

Єгоров

Спартак (Каховка)

13

Комягін Ю.

ЕККО (Каховка)

12

Щербина

Котельщик (Каховка)

11

 

Турнірна таблиця. Перша ліга (після 10 туру)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Мз

Мп

Різн

О

1. Олімпієць

-X-

4:2

3:1

7:3

3:3

3:1

6:3,

1:3

3:0

8:3

4:2

10

8

1

1

42

21

+21

25

2. Екліпс

2:4

-X-

5:0

6:1

2:1

2:4

5:3

4:2,

6:0

6:2

6:2

10

8

0

2

44

19

+25

24

3. Інтер

1:3

0:5

-X-

2:4

4:2

5:2,

3:4

5:4

8:0

3:1

3:3

10

5

1

4

34

28

+6

16

4. Факел

3:7

1:6

4:2

-X-

4:2,

2:5

3:1

3:4

5:7

12:7

9:6

10

5

0

5

46

47

-1

15

5. Вулкан

3:3

1:2

2:4

2:4,

5:2

-X-

1:1

2:2

5:2

6:3

4:2

10

4

3

3

31

25

+6

15

6. Опентек

1:3

4:2

2:5,

4:3

1:3

1:1

-X-

0:5

2:6

5:1

6:5

10

4

1

5

26

34

-8

13

7. Сіріус

3:6,

3:1

3:5

4:5

4:3

2:2

5:0

-X-

3:3

1:2

3:3

10

3

3

4

31

30

+1

12

8. Дніпро

0:3

2:4,

0:6

0:8

7:5

2:5

6:2

3:3

-X-

3:2

3:3

10

3

2

5

26

41

-15

11

9. ДЮСШ-1

3:8

2:6

1:3

7:12

3:6

1:5

2:1

2:3

-X-

5:0,

4:4

10

2

1

7

30

48

-18

7

10. ДЮСШ-2

2:4

2:6

3:3

6:9

2:4

5:6

3:3

3:3

0:5,

4:4

-X-

10

0

4

6

30

47

-17

4

 

Кращі бомбардири (після 10 туру)

Гравець

Команда

Голи

Маміч

Факел

23

Комарницький

Олімпієць

16

Форощук

Вулкан

14

Гребенюк

Опентек

12

Качур

Екліпс

11

Фомін

Дніпро

11

Малишенко

Сіріус

10

Коваленко І.

ДЮСШ-1

10

 

Розклад матчів на цього тижня (всі матчі відбуваються в спортзалі КЗ «ДЮСШ», вул. Ф.Гаєнко, 6а):

16.01.2018. Перша ліга. 11 тур.

17:30 - Вулкан – ДЮСШ-2

18:10 - ДЮСШ-1- Сіріус

18:50 - Факел - Опентек

19:30 - Інтер - Екліпс

20:10 - Дніпро - Олімпієць

18.01.2018. Вища ліга. 9 тур.

17:30 - Старт - Голандець

18:10 - Спартак - ЕККО

18:50 - Котельщик - Вінстайл

19.30 - Смак Перемоги - Титан

21.01.2018

Вища ліга. 10 тур

10:00 - Смак Перемоги - Старт

10:40 - Голандець - Спартак

11:20 - ЕККО - Котельщик

12.00 - Титан - Вінстайл

Перша ліга. 12 тур

12:40 - Вулкан - Опентек

13:20 - Екліпс - Факел

14:00 - Олімпієць - Інтер

14:40 - ДЮСШ-1- Дніпро

15:20 - ДЮСШ-2 – Сіріус