UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

«CAR EMOTION» ПОДАРУВАВ КАХОВЧАНАМ НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ


25.07.2016

23 липня в Каховці на площі «Таврійських ігор» відбувся 3-й етап Чемпіонату України з автозвуку «CarEmotion 2016». Дана подія відбулася за підтримки міського голови Андрія Дяченко та депутата міської ради Володимира Федченко. У цьому заході взяли участь близько тридцяти автолюбителів з різних куточків України: Одеси, Запоріжжя, Херсона, а також Київської, Запорізької та Херсонської областей. Гості свята, занурившись в атмосферу драйву, із задоволенням фотографувалися на фоні автомобілів, особливі сміливці сідали всередину і відчували на собі всю міць децибелів.

Чемпіонат складався з трьох змагань, поділених на класи.
Так, в «Decibel League» переможцями стали: Іваненко Олександр (клас «Новачок»), Пушкарьов Іван (клас «Любитель»), Барабаш Євген (клас «Спеціаліст»), Нагорновіч Костянтин (клас «Професіонал»), «Soundremteam» (клас «Екстрім»), Кривий Віктор (клас «Седа»). У "Decibel Volume" перемогу святкували: Пушкарьов Іван (клас «до 110 дюймів»), Долгинов Андрій (клас «до 210 дюймів»), Конупер Олександр (клас «від 210 дюймів»).
В останньому виді змагань "Decibel Battle», що проходив в дуже напруженій боротьбі, переможцями стали Гриценко Артем (клас «до129,9 db») і «Soundremteam» (клас «до139,9 db»).

Протягом всього турніру з гостями і учасниками заходу проводилися різні конкурси («Strong Men» і «Найгучніша дівчина Каховки»). А під кінець відбувся концерт за участю херсонських і каховських рок-гуртів.
За словами міського голови Андрія Дяченко "СarEmotion" буде і надалі проводиться в Каховці. "Наше місто нічим не гірше, а навіть і краще тих інших сорока міст України, де проводяться чемпіонати такого рівня", - зазначив міський голова.

 

Фото: