Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

БІЛЬШЕ 100 ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ-ПОСЛАНЬ З КАХОВКИ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ В ЗОНУ ООС (АТО)

19.03.2019

У лютому організація «Кордон» оголосила конкурс художньої творчості "МИ — ЗА МИР!" серед серед вихованців дитячих садочків та учнів шкіл.

До управління освіти Каховської міської ради надійшло більше 100 малюнків з мотиваційними посланнями і побажаннями українським воїнам.

За умовами конкурсу всі роботи будуть відправлені в зону ООС, а 15 виконавців найкращих малюнків сьогодні були нагороджені грамотами та подарунками від Каховської міської ради.
Також грамотами міського голови були відзначені батьки дітей та представники освітніх закладів.

Дітлахи впевнені, що їхні малюнки і теплі слова неабияк підтримають наших захисників. Наймолодшому автору — Назару Денисюку скоро виповниться 3 рочки. Малюнок йому допомагав виконати старший брат.
Маленькі каховчани шлють бійцям відбитки своїх долоньок. В кожній роботі лунає щире прагнення миру і єдності для України. Тут і щасливі обличчя, і сонце, і поле й птахи – більшість робіт в жовто-блакитних барвах.

"Сподіваємося, що ці малюнки і послання стануть для вояків справжніми оберегами, подарують впевненість у власних силах і перемозі, - зазначив голова осередку ВГС «Кордон» Олександр Назарук.
Організатори конкурсу завдячують всім батькам і дітям, які в міру своїх можливостей допомагають українським воїнам-захисникам, даруючи часточку свого тепла і душі.