П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Біля МПК “Меліоратор” найбільше державне свято відзначили концертом “Святкуємо незалежність незалежно від віку” та арт-подією MOLODinUA “Малюємо разом з Україною”

25.08.2021

Учора на площі МПК “Меліоратор” з нагоди відзначення 30-ої річниці незалежності України пройшла привітальна програма творчих колективів палацу культури “Святкуємо незалежність — незалежно від віку”, яка розрахована на каховчан поважного віку.

На свято завітав міський голова Віталій НЕМЕРЕЦЬ, який поздоровив усіх присутніх із Днем незалежності України і побажав Божої ласки, процвітання, миру в серцях та в нашій рідній Україні!

Першими містян привітали учасники народного любительського об’єднання ветеранів війни і праці “Каховські зорі” вокально-хореографічною композицією “З Україною в серці”.

На сцені також виступив народний вокальний ансамбь “Вербиченька”, який завжди дарує глядачеві радість, позитивну енергетику та добрий настрій.

Родзинкою свята став виступ гостей із смт Любимівка — вокального ансамблю “Любимівські співаночки” (керівник — Оксана МАЛЬЧУК).

Протягом святкового концерту глядачі, затамувавши подих, насолоджувалися чудовим співом і танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували артистів оплесками.

Паралельно з концертною програмою на ганку палацу культури пройшов творчий захід – арт-подія “Малюємо разом з Україною” (візуалізація на полотні: зображення за допомогою проєкції виводиться на полотно і робиться замальовка фарбами заздалегідь обраного сюжету).

Ця унікальна атр-ідея є частиною національної арт-події — проєкту MOLODInUA, що спрямована на розвиток та підтримку молоді України, на створення сприятливого середовища, в якому молодь зможе реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

Проєкт втілюється в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України та передбачає візуалізацію досягнень кожної громади-учасниці за 30 років незалежності (це можуть бути люди або події).

Від нашої громади такою представницею стала Айна, а саме Олена БІЛОУС: каховчанка, яка домоглася популярності та слави на українській естраді. Олена навчалась у Каховській школі мистецтв, співала у групі “Bazza-R”. Зараз проживає у місті Києві, була учасницею “Таврійських ігор”, Фабрики зірок, Євробаченння, Великої сцени та Голосі країни, солісткою групи “Etwas Unders”, “ВІА Гра”. Зараз вона реалізує власний проєкт “AINA”.

На об’єкті також зображено символ “Таврійських ігор” — Міжнародного різножанрового фестивалю, що проводився у Каховці.

Бажаємо ініціативній групі, що бере участь у конкурсі і втілює цей проєкт, успіхів!