UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин“БЕРІЗКА” СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ


05.04.2016

Минулого тижня в дошкільному навчальному закладі №5 «Берізка» відбулося святкування 50-річного ювілею від Дня заснування закладу.
Привітати весь колектив та вихованців садочку з поважною датою завітали: міський голова Дяченко А.А., начальник відділу освіти Каховської міської ради Гончар М.В., помічник консультант народного депутата України Хланя С.В. Єрофєєв В.В., директор каховського міськрайоного центру зайнятості Радченко О.В., методист міського методичного кабінету з дошкільного виховання Василенко М.А., голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Герман Є.І., директор НВК гімназія Амеліна О.О., завідувачі та методисти дошкільних навчальних закладів міста, ветерани закладу, батьки та випускники. Почесним гостем на святі була Завгородня Л.С., яка очолювала дошкільний навчальний заклад з 1992 р. по 2015 р. За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Людмила Стефанівна була нагороджена почесною грамотою начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Є.А.Криницького.
Цей садок є одним з найстаріших та одночасно одним із найкращих ДНЗ міста. Заснований у далекому 1966році він виховав і випустив вже не одне покоління. Колишні вихованці ведуть своїх дітей у рідний садок, де самі колись зростали. За 50 років плідної діяльності у дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, свої традиції, своя історія.
День народження - це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений даті, колектив «Берізка» підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. 50-річну історію закладу відтворили завдяки старим фотографіям, які зберігаються в архіві садочку та сучасним відеозаписам.А на сцені вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці - співали, танцювали, розказували вірші. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.
У «Берізці» пам’ятають тих, хтораніше працював у ньому і присвятив себе вихованню дітей. Працівники та вихованці щиро вітали ветеранів праціквітами,а сивочолі ветерани не стримували сльози спогадів про минулі роки своєї молодості.
На адресу «винуватців» свята весь вечір лунали теплі слова побажання нових звершень, вдячностіза належне виховання молодого покоління.
Звичайно ж, не обійшлося без нагород. Почесними грамотами міського голови були відзначені вихователі ясла - садка Попчук В.І. та Хвостова В.Г. за високий професіоналізм в роботі, багаторічну плідну працю, відданість справі виховання дошкільнят та з нагоди 50-річного ювілею дошкільного навчального закладу №5 «Берізка». Начальник відділу освіти Гончар М.В. за розпорядженням начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Є.А.Криницького нагородив колектив ясла - садка почесною грамотою за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у створення сучасного інноваційного середовища для розвитку дітей дошкільного віку та з нагоди 50-річного ювілею навчального закладу.
На святі не обійшлося і без подарунків. Єрофєєв В.В. подарував закладу мультимедійну акустичну систему для музичної зали.

Фото: