UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

BE HARDY РАЗОМ З “HARDY ORCHESTRA”


12.04.2016

10 квітня у Каховці відбувся концерт професійної молодої команди "HARDY ORCHESTRA". Концертні виступи цього одеського симфонічного оркестру - це яскрава суміш краси і драйву рок-музики, тонкого гумору, без якого істинним одеситам ніяк не обійтися і високої виконавської майстерності музикантів! Оригінальні аранжування найвідоміших музичних шедеврів усіх часів і яскравий харизматичний диригент Олексій Андрійчук, який навчався диригентській майстерності в Лейпцігській консерваторії, перетворюють концерт в ефектне шоу. Оркестр може похвалитися не тільки скрипками та ударними, а й цілою групою духових інструментів: дерев’яні - флейти, кларнети, фаготи, а також мідні - тромбони, труби і валторни.
І ось ця феєрія у Каховці. Виступ музикантів - це справжній весняний подарунок для всіх каховчан! Той, хто побував на концерті, переконався: ці музиканти здатні здивувати. Справа не тільки і не стільки в оригінальних аранжуваннях знаменитих композицій, а в тому, як підносять цю музику, адже кожен, хто знаходиться у залі, відчуває себе частиною всього дійства. Молоді музиканти з харизматичним керівником виконали музичні хіти, а їх шквалом аплодисментів протягом 3-х годин підтримував зал.
Організатори вдячні всім хто прийшов на це чудове музичне шоу і сподіваються на масштабну підтримку каховчан восени, коли HARDY ORCHESTRA знову завітає до Каховки з новою програмою. А каховчани вдячні відділу культури Каховської міської ради, завдяки якому концерт став можливим. То ж будьте активними! Прекрасне і цікаве завжди поруч!

Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: