Неділя 19 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Баскетбольний турнір до Дня міста.

26.09.2017

В рамках міських заходів, присвячених 226-й річниці з Дня заснування м. Каховки, 23 вересня 2017 року відбувся відкритий турнір з баскетболу 3х3 серед команд юнаків (2001 р. н. та молодші). На жаль, несприятливі погодні умови не дозволили провести змагання на площі біля РБК, як планувалось, тому турнір було перенесено під дах - в спортивну залу КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради.
Першість у турнірі розігрувалась за коловою системою. За підсумками змагань перше місце здобула команда «МТМ» (Ткачук Микита, Макеєв Микита та Мовчан Владислав). На другому місці - команда «Шторм» (Олексій Нечипоренко, Дмитро Нечипоренко, Владислав Михайленко), на третьому - «ДЮСШ» (Єгор Нагай, Юрій Кращук, Єгор Кульков). Команди-призери нагороджені кубками та дипломами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.