UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин"BALLROOM STARS" ВРАЖАЄ ГЛЯДАЧІВ


18.04.2016

МПК "Меліоратор" кожного тижня вражає каховчан та гостей міста різноманітними конкурсами, концертами та культурно-мистецькими програмами. Так і цієї суботи - 16 квітня 2016 року в МПК "Меліоратор" відбулося неймовірно ліричне шоу - ІІ звітний концерт студії спортивного бального танцю "Престиж" - "Ballroom Stars".
Вихованці студії вражали своєю технікою, оригінальністю виконання та професійним зростанням. Розпочався концерт виконанням "Віденського вальсу" вихованцями студії у супроводі народного оркестру народних інструментів Каховської школи мистецтв (керівник Володимир Маракін). Вихованці І-ІІ року навчання виконали "Ча-ча-ча" - це був їх перший творчий екзамен, який вони з успіхом витримали. Шквалом аплодисментів зустрічали улюбленців публіки, вихованців студії, володарів Гран-Прі VI міського конкурсу "Каховка має таланти" - Валерію Йожикову і Іллю Бондаренка. Сольні номери Ліфінцевої Катерини і Пільщикової Вероніки, Нестерович Поліни і Шапошникова Павла публіка сприймала із задоволенням. Номери "Повільний вальс", "Бесаме мучо", "Мікс-латина", "Джайв" у виконанні вихованців "Престижу" вражали своєю масовістю і професійністю.
Гостями шоу були три професійних пари. Бронзові призери Чемпіони Світу WDC, призери України в категорії "юніори", переможці турніру в Лондоні - Дрожанська Анастасія і Тропша Вадим виконали "Фокстрот" у супроводі рок-гурту "RED FOX" та "Вальс Miles Away". Чемпіони України, Чемпіони Світу в категорії "молодь", дворазові фіналісти Блекпула, майстри спорту Міжнародного класу - Бондар Максим і Внучкова Єлизавета, які вже вдруге присутні на звітному концерті та дуже сподобалися глядачам, виконали композицію на українську пісню "Ой чий-то кінь стоїть" в обробці Святослава Вакарчука та іспанський танок "Пасадобль". Вперше на концерті друзі із Запоріжжя, кандидати в майстри спорту, Чемпіони Ради Української танцювальної асоціації по європейській програмі серед дорослих, керівники клубу спортивного танцю "Хортиця" - Злата і Антон Шарай подарували глядачам та учасникам неймовірне "Танго".
Серед гостей були : народний рок-гурт "RED FOX" солістка Ольга Кондратенко; народний оркестр народних інструментів Каховської школи мистецтв; Олександр Гребенюк, Дар`я Цапко та Вероніка Корня, яка виконала чудову пісню "Королевство кошек".
Кожен номер програми був неповторним і яскравим. У кінці програми на сцену вийшли вихованці студії та їх керівники Ігор та Аліна Ольховські, яких привітав батьківський комітет. Керівники отримали чудові квіти, а діти солодкі призи. Це неймовірне шоу - просто супер! Так тримати!

 

Фотографії Олександра Глущенка

 

Фото: