UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

«Авангард» готується до футбольного сезону


03.03.2015

У вболівальників міста Каховки зявилась надія на повернення великого футболу на каховські стадіони. З початку року підготовку до нового футбольного сезону розпочала новостворена футбольна команда «Авангард» (Каховка), яка прагне відродити славні традиції каховського футболу.

 Головним ініціатором створення команди та її основним спонсором є приватний підприємець, футболіст у минулому Ігор Швед. Колектив, було організовано на базі молодих та перспективних вихованців каховського футболу, яким будуть допомагати досвідчені майстри, що мають досвід виступу на професійному рівні та добре знайомі любителям футболу, такі як майстри спорту Дмитро Кузнєцов, Віталій Лілик та інші. Головний тренер команди - майстер спорту міжнародного класу Вадим Жуков з Нової Каховки.

У новому сезоні «Авангард» планує спробувати свої сили в обласному чемпіонаті та у всеукраїнських аматорських змаганнях. Наразі тривають тренувальні збори (на стадіоні «Авангард»), перегляд гравців, проведення товариських матчів, серед яких можна відмітити бойову нічию з командою майстрів Другої ліги «Кристал» (Херсон) – 3:3 (гра відбулась на каховському стадіоні «Авангард»).

З 18 по 25 лютого 2015 року каховський «Авангард» взяв участь у Всеукраїнському турнірі з футболу «Банк Михайлівський&УФІ&Зоря – Кубок 2015», присвяченому пам’яті Заслуженого тренера України В.В.Першина. Матчі турніру проходили на стадіоні зі штучним покриттям футбольного поля у селі Білозір’я Черкаського району Черкаської області. В змаганнях брали участь вісім команд, які на першому етапі були розподілені на дві групи. Групу «А» складали команди майстрів Першої та Другої ліги: «Буковина» (м. Чернівці), МФК «Миколаїв» (м. Миколаїв), «Арсенал-Київщина» (м. Біла Церква) та господарі змагань – «Черкаський Дніпро» (м. Черкаси). У групі «Б» змагалися команди аматорів: ФК «Інгулець» (с. Володимирівка, Кіровоградська обл.), ФК «Авангард» (м. Каховка), ФК «Агробізнес TSK» (м. Ромни, Сумська обл.) та ФК «Зоря-Черкаський Дніпро-2» (с. Білозір’я, Черкаська обл.). По дві кращі команди виходили з груп до фінальної стадії змагань.

Каховчане на цьому турнірі двічі зіграли унічию з ФК «Агробізнес TSK» та ФК «Зоря-Черкаський Дніпро-2» з однаковим рахунком 0:0, поступилися команді ФК «Інгулець» з рахунком 0:3 та, у підсумку, зайняли третє місце в групі, що не дозволило їм вийти до півфіналу. А перемогу в турнірі святкувала команда, яка є одним з лідерів Другої ліги у цьому сезоні - «Черкаський Дніпро» (м. Черкаси).

Підготовка команди «Авангард» до нового футбольного сезону триває.