UKR
Вівторок 21 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

АКЦІЯ «ЗДОРОВА МОЛОДЬ КАХОВЩИНИ»


17.08.2015

З нагоди відзначення 24-ї річниці Незалежності України 16 серпня 2015 о 19.00 в рамках акції «Здорова молодь Каховщини» був проведений майстер-клас з фізичної культури та основ здорового способу життя. Захід відбувся на спорткомбінаті «Олімпійський» на спортивному майданчику, обладнаному комплексом вуличних тренажерів, встановлених на початку літа завдяки благодійній допомозі Каховської філії ТОВ «АТ Каргілл». Організатори спортивного свята: міська громадська організація «Об’єднання «Самопоміч» при організаційної підтримці міських відділів молоді та спорту, культури, міського Палацу культури «Меліоратор», спортивного комбінату «Олімпійський», фітнес-клубу «Крос-фіт» та активістів молодіжного і фізкультурно-спортивного руху міста. Учасниками акції стали близько 150 каховчан, дітей та дорослих, небайдужих до фізичної культури і здорового способу життя, які з користю для свого здоров’я проводять час на спортивних спорудах нашого міста.
Серед почесних гостей: перший заступник міського голови Павло Пуляєв, керуюча справами «Об’єднання «Самопоміч» Галина Гондарева та представники цієї організації Сергій Яременко і Світлана Зібіньова.
Перед початком майстер-класу всіх присутніх привітав ініціатор встановлення тренажерного майданчику перший заступник міського голови Павло Пуляєв. А далі до справи взявся персональний тренер фітнес-клубу «Крос-фіт» Володимир Москаленко, який саме й провів для присутніх справжній майстер-клас з атлетичних вправ, тренінгу на відкритому повітрі з мінімальними умовами та обладнанням. Володимир розповів про значимість фізичних навантажень у повсякденні, ознайомив учасників акції з правилами використання та характеристиками атлетичних тренажерів, їх функціями та дією на різні групи м’язів людини, правилами складання особистих програм тренувань спортсменів. Бажаючі юні атлети охоче брали участь в показових вправах майстер-класу, а найбільш активним учасникам ведуча заходу Марина Бєч вручала призи (спортивний інвентар) від організаторів. Після закінчення основної частини на присутніх чекав запальний танок від Олени Майстренко та Дар’ї Терещенко (танцювальна студія «Меріденс»).
Щиро дякуємо організаторам проведення акції «Здорова молодь Каховщини», запрошуємо всіх бажаючих до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зичимо каховчанам міцного здоров’я та самовдосконалення!


© Фотографії Яни Ковальчук

 

Фото: