UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

АКЦІЯ “ВЕСНЯНИЙ ПОДАРУНОК”


09.03.2016

За ініціативою члена міської Ради з питань молодіжної політики Ольги Радіонової, учнівського самоврядування ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" та за підтримки відділу у справах молоді та спорту вранці 8 березня в центрі міста відбулась молодіжна акція до Міжнародного жіночого дня "Весняний подарунок". Акцію підтримали також члени міського громадського формування з охорони громадського порядку "Щит" (керівник Петро Матвієнко), Каховський МРУ ГУМНС України в Херсонській області (керівник Ігор Берещенко), ММГО "Драйв" (керівник Сергій Кошелєв), Каховська Відкрита ліга КВН (редактор Юрій Скляр), Каховське Козаче товариство (отаман Олександр Глущенко) та фотосалон "Фото-Чіз".
Учасники акції святковим картками та теплими побажаннями вітали жінок міста з чудовим днем 8 Березня. Було роздано 400 вітальних листівок та 40 квіток-оригамі. Крім цього, ведучий акції Юрій Скляр пропонував каховчанам (в основному чоловікам) привітати прекрасну частину людства з святом весни та кохання. Більшість каховчанок дивувало можливо не тільки саме привітання, а те, що їх вітали хлопці у офіційній формі "Щит" та ДСНС.
Учні ДНЗ "КПЛСП" також підготували цікаву фотовиставку, присвячену 100-річчю святкування свята 8 Березня, яка розповідала про історію цього жіночого свята.

Фото: