Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми «Червона стрічка»

01.12.2021

Кожного року 1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ - позитивними людьми.
ВІЛ/СНІД - це одна з найглобальніших проблем людства і кожен для себе повинен запам’ятати: єдина зброя проти хвороби - це знання і власна обережність. Саме тому, Міським центром соціальних служб Каховської міської ради спільно з Благодійним фондом «Мангуст», відділом у справах молоді та спорту, міським учнівським парламентом старшокласників та Центром дитячої творчості було організовано та проведено вуличну акцію «Червона стрічка» . Під час проведення акції серед мешканців громади було розповсюджено понад 100 червоних стрічок та інформаційних бюлетенів, а також індивідуальних засобів захисту, а під час спілкування роз’яснювалася інформація про шляхи передачі та засоби запобігання ВІЛ-інфекції.