Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

АКЦІЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ «ПИСАНКОВИЙ САД»

12.04.2017

12 квітня 2017 року о 13:00 годині на площі МПК "Меліоратор" відбулася міська акція до Великодня "Писанковий сад", організаторами якої виступили відділ культури Каховської міської ради та міський Палац культури "Меліоратор", у акції приймали участь вихованці ЗОШ №3 (директор Олександр Макаров), Каховського навчально-виховного комплексу "Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» (директор Олена Амєліна), Станція юних техніків (директор Олена Сушко). Цікаві поробки з дерева, паперу, тіста, тканини захоплювали своєю ексклюзивністю. Діти спілкувалися, чаювали, обмінювались досвідом. Свою сувенірну продукцію проедставили ГО "Каховський узвіз" (керівник Людмила Королькова) та Майстерня "Срібна торба" (Тетяна Срібна і Наталія Срібна) У фіналі акції школярі та майстрині прикрасили власними сувенірами дерева, всі учасники одержали солодкі призи, а керівники шкільних закладів та майстрині - Подяки.
Акція до Великодня пройшла креативно та позитивно, та найголовніше, що в цей день було тепло і сонячно, не тільки у природі, а й на душі. З Великоднем Вас, каховчани! Божого благословення та миру!