UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинАКЦІЯ «ІМЕНА» ПРОЙШЛА У КАХОВЦІ


19.05.2014

    За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася ця трагедія, що пережили біль втрати рідних і друзів.

    Мета «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих.
    У 2014 році День пам’яті померлих від СНІДу припадає на 18 травня. То ж в цей день Каховським міським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з  членами міського відділення  «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та благодійного фонду «Мангуст» була проведена соціальна акція «Імена» з метою  вшанування пам'яті людей, які померли від СНІДу та плануючи підвищити рівень толерантного ставлення суспільства до ВІЛ-позитивних людей.
У заході прийняли участь близько 30 осіб. Організаторами акції був представлений квілт.  На червоному полотні було розміщено 12 імен людей, що померли в місті за останній рік. Кожен учасник заходу згадав тих, кого вже немає з нами через епідемію ВІЛ/СНІД та висловив скорботу за втраченими життями.

alt