UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВПЕРШЕ ІДЕЇ КАХОВЧАН БУДУТЬ ПРОФІНАНСОВАНІ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ


27.09.2017

25 вересня в Каховці підвели підсумки проекту "Бюджет участі", за допомогою якого будь-який каховчанин міг подати свою ідею щодо поліпшення Каховки і отримати на неї фінансування.

Нагадаємо, проект стартував 1 липня. Всього було подано 11 проектів, модерацію пройшло тільки вісім. З 1 по 20 вересня в Каховці тривало голосування за кращі проекти, в якому взяло участь понад 650 каховчан. 25 вересня було визначено три проекти-переможці, які будуть реалізовані місцевою владою вже в цьому році.

Перше місце зайняв проект Ірини Салтикової Велика Куликовська 92 - спортивна, набравши 241 голос. Бюджет проекту складає 99 900 гривень. Проектом передбачається створення спортивного майданчика для занять на тренажерах по вул. Б. Куликовська між будинками 92 і 76.

На другому місці - проект В’ячеслава Пашинського Дитячо-юнацький військово-патріотичний табір "Школа виживання", який набрав 209 голосів. Бюджет проекту - 50 тисяч гривень. Проект передбачає організацію триденного табору для каховських школярів.

Третє місце зайняв проект Олени Дяченко "ТУРНiКОВІЙ перiод" або WORKOUT в КОЖЕН двiр!, який набрав 196 голосів каховчан. Бюджет проекту - 77 777 гривень. Це спортивний проект у дворі будинку по вул. Пушкіна 71, який включає в себе тренувальний комплекс WORKOUT street (каскад турніків, бруси, рукоходи).

Вітаємо переможців і дякуємо всім авторам за участь в проекті. Також відзначимо, що за виділення коштів на реалізацію цих проектів депутати голосуватимуть на сесії 28 вересня.

Міський голова Андрій Дяченко, ініціатор «Бюджет участі» в Каховці, також привітав авторів проектів, і зазначив, що проект дав можливість будь-якому мешканцю міста змінити Каховку самостійно. Також він додав, йому дійсно шкода, що не пройшли такі чудові проекти, як" Коло сонця" Олега Батурина, Міні-скейт парк на Набережній від Ігоря Вегера і" Арт-об’єкт на Набережній "Я люблю Каховку" від Анни Садової: “Сподіваюся, в наступному році депутатський корпус виділить набагато більше коштів на "Бюджет участі", ці автори подадуть свої проекти повторно і обов’язково виграють".

Також міський голова підвів підсумки проекту:"Бюджет участі - дієвий інструмент, який зменшує відстань між жителями міста і владою. Каховчанам він надав реальну можливість вплинути на життя міста та взяти участь у міні-виборчої кампанії. А нам - побачити, чого насправді не вистачає жителям міста. Який висновок зробили ми? Каховчани гостро потребують спортивних майданчиків у дворах будинків і сучасних публічних місць для культурного відпочинку. Над цим будемо працювати".

Детально з кожним проектом можна ознайомитися на платформі https://kakhovka.pb.org.ua/

Фото: