UKR
Понеділок 20 Березня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВИСЛУХОВУЄМО, РАДИМО, ДОПОМАГАЄМО


23.09.2015

Розпорядженням міського голови від 17.03.2015 № 41-р створено комісію з вирішення питань щодо здійснення соціально - медичної та соціально-трудової реабілітації військовослужбовців, які повертаються із зони антитерористичної операції. Протягом поточного періоду 2015 року проведено 3 засідання комісії (перше - організаційне). На друге та третє засідання комісії, які відбулися 03.04.2015 та 08.06.2015, було запрошено 21 демобілізованого військовослужбовця, які приймали участь в АТО. В ході засідань були надані відповіді на питання, що хвилюють військовослужбовців та роз’яснення з питань встановлення статусу УБД, працевлаштування, соціального забезпечення, охорони здоров’я, тощо. Управлінням праці та соціального захисту населення подаються запити до Каховського місьвійськкомату, щодо демобілізованих військовослужбовців, які повертаються із зони антитерористичної операції, з метою надання їм допомоги.
Протягом поточного періоду 2015 року проведено обстеження соціально-побутових умов проживання 70 сімей учасників антитерористичної операції та демобілізованих учасників АТО та складено акти обстеження. У лютому 2015 року директором ООО «Зерма Україна» надана допомога паливними брикетами для опалення будинків 4 сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції (по 1,5 т кожній сім’ї).
Військовослужбовці, які повертаються із зони антитерористичної операції, у разі звернення, будуть забезпечені технічними засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами в установленому порядку.