UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

VІІ МІСЬКИЙ КОНКУРС «КАХОВКА МАЄ ТАЛАНТ»


14.04.2016

Квітень місяць для працівників культури видався напрочуд плідним, яскравим, насичений цілою низкою цікавих культурно-мистецьких заходів.
12 квітня у МПК «Меліоратор» відбувся VІІ міський конкурс «Каховка має таланти», в якому взяли участь 82 каховчанини, віком від 6 до 79 років. Це були не тільки солісти, а й колективи сучасного та східного танцю. Діти, молодь, люди поважного віку у продовж майже двох годин вражали глядача своєю самобутністю, екстравагантністю, позитивом і всі вони, безумовно, були талановиті. Конкурс оцінювало журі у такому складі:
· Директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді - Галина Соколовська;
· Заслужений працівник культури України, керівник народного ансамблю танцю «Надія» - Надія Сергеєва;
· Координатор молодіжного руху Громадської Організації «Солідарна Україна» у Каховці - Галина Скрипніченко;
· Головний спеціаліст відділу культури - Олена Коробчук;
· Керівник дитячого вокального ансамблю «Бусинки» МПК «Меліоратор» - Ольга Гавриленко;
· Голова журі - хореограф проектів «Танцюють всі», «Танці з зірками», соціального проекту «Танцюю для тебе», Магістр хореографії, Лауреат Міжнародних конкурсів - Тетяна Островерх.
Для них це була почесна, відповідальна і складна місія. І ось, нарешті, настала кульмінаційна мить конкурсу. Голова журі - Тетяна Островерх, оголосила переможців, а ними стали:
· У віковій категорії до 16 років - Вероніка Сібарова з піснею «Барви рідної землі»;
· У віковій категорії від 16 років було визначено два переможці: Обелець Марія (Маріам Коджол) з індійським танцем "Моджера"; та солістка колективу "177 кілограмів червоного борщу" - Катерина Непроста з вокальним номером.
Переможці отримали дипломи, кубки та цінні подарунки.
Корифей конкурсу Гаврилов Сергій Григорович був відзначений грамотою у номінації «Улюбленець глядачів».
Наймолодша учасниця шоу Софія Братусь та найстарша учасниця Галина Друзяк, отримала торти від ГО «Солідарна Україна». Кожен конкурсант отримав грамоту учасника та набір цукерок.
Володарем Гран-Прі стала - Ксенія Малецька з вокальною композицією Макса Усім учасникам конкурсу бажаємо миру та нових творчих здобутків!


Фотографії Олега Терещенко

 

Фото: