UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ТАМ, НА НЕЗВІДАНИХ ДОРІЖКАХ


05.05.2015

З такою, багатообіцяючою назвою 26-го квітня відбулася квест-гра у сосновому борі. Ініціаторами її стали молодіжні активісти: Денис Попов, Олександр Філімонов, Артур Дідик, які і сценарій розробили, і взагалі фактично на власному ентузіазмі організували та провели квест. До проведення залучилася і громадська організація «Споживач», яка включила гру в свій проект «Лісова школа безпеки», який вони реалізують під керівництвом Олександра Муліка в рамках фінансування грантової угоди між Національним фондом розвитку демократії та Херсонською міською громадською організацією «Нова генерація».
Суддями на етапах та учасниками квесту стали молоді активні люди, які вихідний день захотіли провести на свіжому повітрі, в активному відпочинку. І цей день запам’ятається надовго. І чудова погода, і святковий настрій, і неочікувано багато малечі 5-10 років, які весь час весело щебетали - все це створило атмосферу доброти, спокою, радості.
На контрольних пунктах учасників очікували персонажі з казок, царівна Несміяна, Лягушка-царівна, Ведмідь, «Вільгельм Тель», «двое из ларца, одинаковых с лица», баба Яга та інші. Чудовий образ Несміяни створила Олександра Шнарова, до неї навіть прості перехожі з числа відпочиваючих у соснах, підходили і просили сфотографуватися. А як учасники команд творчо підійшли до завдань на етапах, як весело співали пісеньки з мультфільмів, як робили сценки з всім відомих казок, тут Олена Дмитренко, вчитель з гімназії перетворилася на маму з казки «Вовк та семеро козлят». А стріляти з луків і пневматичної гвинтівки учасники (а це були, в основному, юні козачата з ЗОШ№ 4 та гімназії) продовжили і по закінченню гри, яка стала ще й добрим випробуванням, адже прийшлося пройти і пробігти більше семи кілометрів по піску.
Яскравий калейдоскоп подій довершив квест у квесті, який майстерно провів Денис Попов. На долю Олександра Філімонова дісталася відповідальна місія, покатати на байдарці малечу. І на додачу був смачний, козацький куліш, який варили всі разом.


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: