UKR
П'ятниця 28 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

СКРИНЬКА ДОБРА ПРАЦЮЄ!


21.04.2015

БФ "Лепта" та ГО "Православний батьківській комітет" від усього серця дякують нашим каховчанам, зусиллями яких поповнюється речовий склад благодійного фонду.
Як виявляється, те, що вже здається не потрібним вам особисто, може послужити і полегшити життя іншим нашим співгромадянам, які проживають у більш складних життєвих умовах. Так, до "Скринці добра", яку відкрито щосереди за адресою: м Каховка, вул. Луначарського 6, (2-й поверх) з 9.00 до 12.00 приходять за допомогою і отримують її багатодітні та малозабезпечені сім’ї з дітьми, одинокі матері, вимушені переселенці та інші пільгові категорії всієї Каховщини. Тільки за зимові місяці малозабезпеченим матерям з були передані три дитячих візка, велика кількість дитячих речей, памперси, іграшки, продукти. Всі переселенці, які звернулися до БФ "Лепта" ще влітку 2014 і по сьогоднішній момент мають можливість одягнути себе і своїх близьких в теплі осінні і зимові речі, отримують верхній одяг, посуд, постільні та інше необхідне побутове приладдя.
З Воскресіння Христовим! Дякуємо всім, милосердним і добрим людям, здатним співчувати і допомагати ближнім! Міцного вам здоров’я, радості, щастя і Божої допомоги!

 

 

Фото: