UKR
Понеділок 26 Лютого 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Каховці відбувся шаховий турнір пам’яті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича.


18.09.2019

З 8 по 15 вересня 2019 року в шаховому клубі каховського Палацу культури «Меліоратор» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шахів, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича. Змагання проводились в рамках заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та 228-ї річниці з дня заснування м. Каховки, та були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при організаційній підтримці відділу культури міської ради.
В змаганнях взяли участь 38 шахістів різного віку з Каховки та Н.Каховки, серед яких учні видатного тренера - Міжнародний Майстер Юлія Зінкевич, кандидати у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, а також кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович, шахісти-розрядники, вихованці відділення шахів ДЮСШ Каховської міської ради.
Першість у турнірі розігрувалась за швейцарською системою з 11 турів та контролем часу 20 хвилин на партію кожному з учасників за міжнародними правилами гри у швидкі шахи (рапід).
Спортивна боротьба протягом усієї турнірної дистанції була напруженою та безкомпромісною. більш досвідчені шахові майстри підтвердили свій високий статус. Добру гру продемонстрували юні шахісти - вихованці Каховської ДЮСШ Ростислав Надєєв та Поліна Бабій, а також новокаховчане Микита Васильченко та Марія Гринюк.
У підсумку переможцем ХІ-го відкритого шахового турніру, присвяченого пам’яті ЗТУ В.О.Войнаревича 2019 року стала новокаховчанка, Міжнародний Майстер Юлія Зінкевич з результатом 10 очок з 11-ти можливих. Срібним призером турніру став каховчанин, кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (9,5 очок), бронза - у ветерана каховських шахів, першорозрядника Валентина Підорича (8,5 очок).
У заліку серед ветеранів кращий результат показав новокаховчанин Володимир Якуба. Друге місце серед ветеранів у новокаховчанина Михайла Маркіна, а третє у каховчанина Сергія Вітюка.
Кращий результат у цьому турнірі (другий рік поспіль) на жіночій дошці у каховчанки Оксани Бердникової, другий - у кандидата у Поліни Бабій з Каховки, третій - у Марії Тимченко з Нової Каховки.
У заліку серед юнаків кращими були Ростислав Надєєв (Каховка), Микита Васильченко (Н.Каховка) та Рустам Дідаш (Каховка), а серед дівчат - Марія Гринюк (Н.Каховка), Поліна Пишна та Єва Тишковець (обидві - Каховка).
За підсумками турніру переможці та призери турніру за категоріями були нагороджені почесними грамотами і медалями від організаторів.


Попереду у каховських шахістів нові змагання. Вже 21 вересня 2019 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» о 10.00 стартує черговий Чемпіонат Каховського шахового клубу.

За інформацією Федерації шахів м. Каховки

 

Фото: