UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин45-й Чемпіонат Каховського шахового клубу


20.10.2020

Минулими вихідними фінішував 45-й відкритий Чемпіонат Каховського шахового клубу 2020 року. Шахові баталії, які розігрувались за правилами класичних шахів та за швейцарською системою (7 турів), тривали з 10 по 18 жовтня 2020 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор». Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при організаційній підтримці відділу культури та адміністрації МПК «Меліоратор».
В чемпіонаті взяли участь 22 шахісти різного віку з Каховки, Роздольного та Нової Каховки. З першого та до останнього туру тривала запекла та безкомпромісна боротьба за першість серед учасників змагань. Вирішальним став останні тур, який приніс багато несподіванок та остаточно розподілив учасників у турнірній таблиці. Один з лідерів чемпіонату новокаховчанин Олександр Мєжуєв в останній партії зазнав поразки від кмс Анатолія Назарова (Роздольне), що дозволило каховчанину Валентину Підоричу (який двічі зіграв унічию з призерами змагань), у підсумку, з 6 набраними очками піднятися на перше місце у турнірній таблиці та завоювати звання Чемпіона Каховського шахового клубу 2020 року. Срібло чемпіонату у Олександра Мєжуєва (5 очок), бронзові нагороди - у каховчанина, дворазового екс-чемпіона шахового клубу Олега Пільщікова (також набрав 5 очок, але у нього гірші додаткові показники).
У заліку серед ветеранів кращі результати показали:
І - Анатолій Назаров (Роздольне)
ІІ - Всеволод Рябошапка (Каховка)
ІІІ - Володимир Гула (Н.Каховка)
У заліку серед жінок призерами чемпіонату стали:
І - Оксана Бердникова (Каховка)
ІІ - Марія Тимченко (Н.Каховка)
ІІІ - Поліна Пишна (Каховка)
У заліку серед юнаків кращими стали: Дмитро Криштопа (Н.Каховка), Ростислав Надєєв (Каховка) та Ілля Кузменко (Н.Каховка).
Переможці та призери чемпіонату нагороджені грамотами та медалями від організаторів.

За інформацією ФШМК

 

Фото: