П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

4 ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ

14.01.2015

14 січня о 10:00 у приміщенні міськвиконкому відбулася нарада міського голови з представниками Каховського об’єднаного міського військового комісаріату, Каховської міжрайонної прокуратури, податкової інспекції, міграційної служби, Каховським РВ УМВС України в Херсонській області, уповноваженим СБУ у м. Каховка.

Під час зустрічі основною темою обговорення стала 4 хвиля мобілізації та забезпечення прав і гарантій для мобілізованих та учасників АТО. Військовий комісар Ігор Велікорецький зазначив, що всі, кого буде мобілізовано під час 4-ї хвилі пройдуть перекваліфікацію та навчання в військових училищах не менше, ніж 45 діб. Олександр Карасевич акцентував увагу присутніх, що на сайті територіальної громади міста розміщено перелік соціальних гарантій для мобілізованих та учасників АТО. Також міський голова надав конкретні доручення підрозділам виконкому та іншим службам щодо допомоги в організації процесу проведення четвертої хвилі мобілізації особистого складу та залучення необхідної для цього техніки. Під час зустрічі присутні висловлювали пропозиції щодо того, як зробити зазначений процес більш ефективним. В рамках цього наприкінці тижня планується провести зустріч з керівниками підприємств та організацій.