UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин28 травня — Всеукраїнський день краєзнавства


28.05.2020

Цей день для відзначення було обрано VI з’їздом Національної спілки краєзнавців України у січні 2017 року задля підвищення суспільної уваги до краєзнавців, популяризації їх практичних здобутків на ниві дослідження історії, культури, мови, звичаїв і традицій українського народу.
Саме 28 травня 1925 року в місті Харкові розпочалася Перша Всеукраїнська конференція з краєзнавства, у ході якої було створено Український комітет краєзнавства. Цей день вважається офіційною датою інституціоналізації вітчизняного краєзнавчого руху. Від нього Національна спілка краєзнавців України веде відлік своєї історії.
Цього року повноцінне відзначення Всеукраїнського дня краєзнавства ускладнене у зв’язку із карантинними обмеженнями. Але справжні краєзнавці та історики, навіть у дистанційному форматі, знаходять можливості для пошукової роботи, активного спілкування, оприлюднення цікавої і корисної інформації.
Упродовж карантину Херсонський обласний краєзнавчий разом з Каховським історичним музеєм підготували низку цікавих історичних екскурсів на своїй сторінці у соцмережі FB https://www.facebook.com/hokmksua/?eid=ARBjsQONNP3CP_4tATabkw7DMMy_heC19h0iYXgbN62xDNcbONpJSwbFKEnjwU7LA2dQBV7y08ETg1gA&fref=tag/
Також, у Всеукраїнський день краєзнавства, щиро вітаємо почесного члена Українського товариства охорони пам´яток історії та культури, члена Національної спілки краєзнавців та журналістів України Аллу Миколаївну Яблонську http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/jablonska_alla_mikolajivna_/ та усіх знавців і шанувальників рідного краю!
Бажаємо Вам творчого натхнення та нових досягнень у сфері краєзнавчої роботи!

Фото: