Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

23 серпня на площі Трудової слави відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

25.08.2020

«Державний прапор - це символ нашої свободи, відродження, слави України. Це віра у світле майбутнє. Нехай це свято принесе у ваш дім добро і злагоду, а в країну - мир та спокій, додасть сили і завзяття задля розквіту рідної Батьківщини! Зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту та впевненості у майбутньому», - з таким вітальним словом звернувся до каховчан міський голова Андрій Дяченко.
У цей день міський голова разом з каховчанами вшанували хвилиною мовчання пам’ять наших земляків, які віддали своє життя за суверенну, незалежну, вільну Україну: Олега Ліфінцева, Руслана Салівончика, Романа Атаманчука, Ігоря Максименка, Сергія Колотаєва, Максима Вітюка, Євгена Тихонова, Олександра Зеленського, Віталія Благовісного, Дмитра Клименка, Олександра Шарапова, Юрія Сороки, Віталія Дранчинкова, Василя Артамкіна, Юрія Мальцева, Ігоря Юрченка, Володимира Анадимбу, Віктора Бондаренка, Влада Ковальова...
Державний прапор - невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень. Синій та жовтий кольори прапору символізували Київську Державу ще до християнизації Русі. Це були також кольори герба Галицько-Волинської держави, більшості міст Київщини та загалом України. Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса і багатство рідної землі. То ж, нехай у наших серцях завжди живе почуття гордості за прапор нашої рідної Батьківщини, а синьо-жовте знамено гордо майорить у блакитному небі.