UKR
Понеділок 06 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


22.06.2020

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні - це одна з найсумніших дат в історії нашої держави. Війна торкнулася практично кожної сім’ї, залишила свій болісний слід в кожному серці людей, які воювали і пережили її, їхніх дітей і онуків. Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори. Загалом втрати України склали 8-10 мільйонів осіб. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст і містечок та 28 тисяч сіл.
3985 каховчан загинули на фронтах Другої світової війни. 13 пам’ятників та пам’ятних знаків увічнюють події Другої світової у Каховці. Міський голова Андрій Дяченко, секретар міської ради Андрій Мовчан та начальник управління праці і соціального захисту населення Андрій Скрипніченко разом з громадськістю міста поклали квіти до меморіального комплексу «Вічний вогонь» і вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, полеглих в роки Другої світової війни.
Сьогодні ми схиляємо голови перед усіма невинними жертвами, яких забрала війна. Низький уклін і вічна слава кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для прийдешніх поколінь.
Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо...

Фото: