UKR
Понеділок 27 Березня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом


01.12.2020

1 грудня щороку відмічається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета - привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД залишається актуальною проблемою.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування.
Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ.  За даними Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй із ВІЛ/СНІД, близько 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч не знають про свою хворобу.
Сьогодні ВІЛ - це не вирок. Люди, які живуть з вірусом імунодефіциту людини, можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу розпочинається АРТ і надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя.
Кожен з нас повинен брати відповідальність за своє життя та здоров’я. Пройди тестування на ВІЛ та отримай інформацію, як вберегти своє здоров’я. Тест на ВІЛ можна пройти в поліклініці в кабінеті «Довіра» абсолютно безкоштовно та анонімно.