UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

19 ТРАВНЯ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ


20.05.2015

19 травня у приміщенні міськвиконкому в залі на ІІІ поверсі було шумно: на чергове засідання зібралися представники громадської ради та зацікавлені каховчани і члени громадських організацій.
Того дня на засіданні розглядали багато важливих питань. Про проведення адміністративно-територіальної реформи розповів присутнім міський голова Олександр Карасевич. Зазначене питання викликає бурхливе обговорення на всіх рівнях, адже кожен громадянин переймається тим, як буде почувати себе під час та після процесу реформування. Більшість членів ради зійшлися на необхідності проведення громадських обговорень із зазначеного питання у м. Каховка. Також Станіслав Зеленчук (представник обласної ГО "Правий сектор" у Каховці) виступив зі зверненням до Президента України, голови ВРУ, голови ХОДА та запропонував раді підтримати звернення. Було вирішено взяти до роботи текст звернення та повернутися до нього під час громадських обговорень.
Про реабілітацію військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО та про роботу з ними доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипниченко. У цьому ж питанні обговорили і пропозицію депутата Андрія Дяченка про матеріальну щомісячну допомогу двом сім’ям загиблих воїнів АТО. Андрій Скрипниченко зауважив, що в Каховці мешкає не дві, а чотири таких сім’ї, а Олександр Карасевич зазначив, що, у випадку перевиконання бюджету за І півріччя, питання про витрати на підтримку цих сімей буде розглянуто.
Про те, як формуються тарифи на перевезення мешканців міста по м. Каховка та про тарифи на проїзд на садово-городні ділянки доповідав начальник АТП 16506 Литвиненко В.Ф. А питання, пов’язані зі скасуванням по Україні пільг на проїзд з 01.06.2015 роз’яснив Андрій Скрипниченко. Саме ці питання викликали найбільш гострі дискусії. Було вирішено рекомендувати депутатському корпусу, виконавчому комітету та перевізнику віднайти консенсус для встановлення більш оптимального для громадян тарифу.
Про хід виконання міської програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки також розповів Андрій Вадимович. Голова Громадської ради Олександр Глущенко повідомив присутнім, що керівник ГО чорнобильців звернувся до нього з листом "Про виділення коштів громадській організації чорнобильців у розмірі 13 тис.грн.", який просить розглянути під час засідання. Але, як з’ясувалося, навіть 4 тис., передбачені на фінансування організації в цьому році ще не використані організацією.

Фото: